Farmasi

Farmasi Kayıt Ol ve Kazanmaya Başla! Çünkü En Çok Kazandıran Network Firmasi Farmasi

Yediden yetmişe, her yaş grubuna ve günlük yaşantınızda devamlı olarak kullandığınız ürünleri bünyesinde ihtiva eden Farmasi Kozmetik; Sizlere kullanarak kazanmanın keyfini yaşatıyor. Farmasi piyasadaki ençok kazandıran Networkfirmasıdır! Helal Sertifikalı ve Yerli Farmasi’nin ürünleri bitkisel ve doğal içeriklidir. Kimyasalı eser miktarda (%0,01) yok denecek kadar az olan Farmasi Ürünleri ile daha hijyenik ve sağlıklı bir yaşamın keyfini sürebilir, ayrıca limitini kendinizin belirleyeceği sınırsız kazançlar elde edebilirsiniz. Farmasi Ürünlerini %30 ve %40 indirimli satın almak için Farmasi Kayıt formunu doldurmanız yeterli.


Farmasi Danışmanı Olun Kazanmaya Başlayın, Kazandırın

Ülkemiz coğrafi ve ekonomik şartlarına uygun ve herkesin rahatça elde edebileceği kariyer basamakları, bir çok saygın mesleklerden ve iş adamlarının gıpta ile bakabileceği ölçüde kazançlı bir plan, satış yapanları son derece memnun edecek rasyonel kâr marjı, Öteki doğrudan satış şirketlerindeki olumsuz şartlardan son derece uzak marketing plan, Grup içerisinde ki birlik, beraberli,k ve dayanışmayı daimi bir şekilde sürdürecek derinliklerden liderlik primleri.Farmasi Temsilcisi olmak için  kayıt formunu doldurmanız yeterli!

* Gelin sizde Farmasi fırsatlarından faydalanmak ve Farmasiye kayıt olmak istiyorsanız. Üyelik formunu eksiksiz doldurarak, farmasinin sizlere sunmuş olduğu ayrıcalıklarla dolu dünyasına merhaba deyin.

* Farmasi danışmanı olmadan da ürünlerinizi satın almak istiyorum diyorsanız, Farmasi sipariş hattı bölümünden formu doldurarak,  Farmasi özel müşterisi olarak, Sadece Sipariş Vermek İstiyorum sekmesini işaretleyebilirsiniz.

* Farmasi kayıt formunu gönderdiğiniz andan itibaren en kısa süre içerisinde yetkili kişiler tarafından sizlerle en kısa sürede iletişime geçilir. Bilgileriniz alınarak, güvenlik içerisinde en kısa sürede üyeliğiniz aktif hale getirildikten sonra cep telefonunuza gelen şifre ile online katalog ile anında sipariş verebilirsiniz. Dilerseniz kataloğunuz adresinize gönderilir.

* İster satış yaparak %30-40 satış karı elde edebilir, isterseniz kişisel ihtiyaçlarınızı %30-40 fabrika fiyatından indirimli alabilirsiniz.Tercih sizin ! Tüm çevrenizdekilere ve yakınlarınıza tavsiye ederek, onları da üye yapabilir ve Farmasinin sınırsız kazançlarından yararlanıp, kısa sürede kariyer sahibi olabilirsiniz.

* Farmasinin tüm kampanyalarını, güncel haberleri ve birbirinden eşsiz fırsatları takip edebilmek için Farmasi üyesi olmanız yeterlidir.

Farmasi Danışman Girişi Nasıl Yapılır?Farmasi üye olarak Farmasi Danışman Girişi yapın!, sizlerde farmasinin üyelerine sunduğu birbirinden güzel ve kazançlı kampanyalardan faydalanın ve farmasinin sınırsınız kazanç dünyasına katılın! Farmasi online danışman girişi işlemini gerçekleştirebilmeniz için öncelikle farmasi danışmanı olmanız gerekmektedir. Farmasi danıimanı olmak için lütfen farmasi kayıt formunu doldurunuz. Farmasi kozmetik danışman girişi için Farmasi Kayıt Formunu doldurabilirsiniz.


Online Danışman girişi farmasi resmi üyelik sayfasından gerçekleştirebilirsiniz. Farmasi danışman girişi şifremi unuttum? Sorun değil hemen Sponsorunuzu arayarak irtibata geçiniz. Farmasi Danışman girişi tc kimlik numaranızı kullanıcı adınız dır. Farması üyelik sayfamızdan Danışman girişine tıklayınız, Kullanıcı adı bölümüne TC kimlik numaranızı, şifre bölümüne cep telefonunuza gelen şifrenizi ve ardından güvenlik doğrulama kodunu girerek, farmasi danışman girişi işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Farmasi danışman girişi yapamıyorum, ne yapmam gerekiyor? gibi sorunlarla karşılaşanlar, sponsorlarından teknik destek talebinde bulunabilirsiniz. Farmasi satış danışman girişi yap, farmasinin birbiriniden güzel kampanyalarından faydalanın, kendizin ve ailenizin ekonomisine katkı sağlayın.


Farmasi Danışman girişi en çok yapılan hatalar!

www.farmasi danışman girişi


Farmasi Danışmanı Ne Demektir?


FARMASİ şirketine üye olan, farmasi ürün siparişi veren herkes farmasi danışmanı olarak kabul edilmektedir.


Farmasi Danışmanı olmak için gereken şartlar nelerdir?


T.C. kimlik numarasına sahip ve 19 yaşından gün almış olan herkes FARMASI danışmanı olabilir


Farmasi Danışmanı Olmanın Avantajları


a) Yerli malı yurdun malı herkes farması kullanmalı sloganıyla ülke ve aile ekonominize katkı sağlayın!

b) Farmasi ürünleri için yüksek meblağlar ödemeden fabrika fiyatına %30-40 indirimli alabilirsiniz.

c) Farması yeni kayıt olan üyeleri için hazırlanmış kampanyalarıdan istifade edebilirsiniz.

d) Kazancınızın limitini kendiniz belirleyebilirsiniz.

e) Uluslararası Helal belgeli farmasi ürünlerini güvenle kullanabilirsiniz.

f) Kansorojen madde içermeyen farması urunlerini bir tıkla evinize getirebilirsiniz.

g) Sağlık Bakanlığı denetimindeki farmasi urunlerini güvenle kullanın.

h) Farmasi krem ve farmasi kozmetik ürünlerini fabrika fiyatına  elde edebilirsiniz.Farmasi danışman girişi yap farmasi katalog dan ürünlerimizi inceleyip %30-40 inidirmli farmasi ürünleri ni sipariş verebilirsiniz.

Farmasi Kayıt Ol Fırsatlar Dünyasında Yerini Sende Al!


Farmasi kayıt ol, Farmasi danışman girişi yaparak, Farmasinin üyelerine özel olarak sunduğu birbirinden güzel fırsatlar dünyasına sizde katılın!

 

Farmasi Kayıt Ol, Avantajları Kaçırmayın!

a) Farmasi Ürünlerini %30 Dr. C. Tuna ürünlerini %40 satış karı ile elde edin!
b) Farmasi kayıt işlemini gerçekleştirerek yüzlerce farmasi kampanyası nı yakalayın!
c) Farmasiye üye ol, sizde üye yapın, ekibinizi kurarak, gelirinizi gelir katın!
d) Alt ekibinizle birlikte farmasi fırsatlar dünyasına katılarak, limitinizi kendinizin belirlediği primlerden kazanın!
g) Farmasi üye ol, ücretsiz kataloğunuzu adresinize gönderelim
i) Farmasi Danışmani olun, Uluslararası Helal Sertifikası na sahip ürünlerimizi gönül rahatlığı içinde kullanın!

 

Farmasi Kayıt Olun Ekonominize Güç Katın

Farmasi de satış zorunluğu yoktur, sırf ailenizin ve kendi ihtiyaçlarınızı fabrika fiyatına almak için bile üye olabilirsiniz.

 

Farmasi Üye Ol Farmasi Kampanyaları nı Kaçırmayın!

Farmasi üye olan yeni danışmanlarına, Farmasi Başlangıç Paketi ve Hoş Geldin Kampanyası v.b birbirinden güzel kampanyalar sunmaktadır.

Farmasi kayıt ol- farmasi kayıt yap ; kazan-kazandır!

Farmasi üyelik hakkında detaylı bilgi için lütfen tıklayınız!

Primler, Kazanç Planı'ndaki seviyelere göre hesaplanmaktadır. Primler, sipariş sırasında Farmasi’de sahip olunan düzeye göre ödenmektedir. Alt ekibinden grup primi hak edilmesi için aktiflik şartı aranır. Prim ödenebilmesi için Danışman’ın faturalarını zamanında ödemesi gerekmektir. Danışman’ın günü geçmiş borcu var ise o ay ki primi firmada saklı tutulup bir sonraki ay ödenir.

Prim ödemeleri; her ayın 20 sinde (hafta sonuna geldiği takdirde takip eden iş gününde) Danışman’ın banka hesabına yatırılacaktır.Örneğin; Ocak ayı için olan ödemeler 20 Şubat tarihinde yapılacaktır. 20. günün resmi tatil ve hafta sonu tatillerine denk gelmesi durumunda takip eden ilk is günü yapılacaktır. Tüm Prim hesaplamaları prim değersiz ürünler ve KDV düşüldükten sonra yapılacaktır. Yapılacak prim ödemeleri adınıza gelir vergisi stopajı (%20) kesilerek yatırılacaktır.

Direktör ünvanı ile %22 seviyesi ve üzerinde olan Danışmanlar için geçerli olan prim kuralı: Alt grubunuzda kendi seviyenizi ulaşan bir danışman üzerinden performans primi kazanılmamaktadır. Bunun yerine direktörlük prim hakkınız aktif olur. Eğer alt grubunuzdaki danışmanlarınızın seviyesinin üzerine çıkar iseniz performans primi hak edilir.

 

Prim alma şartlarımızdan biri olan 5.500 şartı: Bulunduğunuz kampanya ayı içerisinde kişisel ve/veya grubunuz ile minimum 18.000 TL Puan alışveriş yapan danışmanlarımız %22 prim grubuna girerler. Tüm %22 Müdür ve üst seviyelerde 5.500 şartı aranmaktadır. İlk defa %22 seviyesine giren danışmanlarımıza Müdür unvanı verilir. 5.500 şartını yerine getirmesi için en yüksek seviyesi ile arasındaki farkın 5.500 olması gerekmektedir. En yüksek direk bağlı seviyenin tabanı %12'dir.

Toplam puanından en yüksek (%12-%15-%18) seviyesinin puanı çıkarıldıktan sonra kalan puanları 5.500 puan farkını oluşturur.

Bir sene içerisinde aralıklı yada üst üste 20.000TL puan alış veriş yapan Müdürlerimiz, beşinci aylarında Direktör unvanını alırlar. Direktör adaylarımız beşinci sefer %22 olduklarında Direktör şartları olan iki aktif kayıt (140TL Puan) ve 100 katalog alım şartını yerine getirmeleri gerekmektedir. Bu şartları yerine getiren Müdürlerimiz beşinci ayında Direktör ünvanı alır.

Direktörlerimizin alt ekiplerinde kendilerine bağlı %22 seviyeleri 5.500 puan şartı dışında kalmaktadır. Alt ekibinde bulunan direk bağlı %22 seviyelerinin puanları toplam puanlarından çıkarıldıktan sonra ekiplerinde direk bağlı en yüksek (%12-%15-%18) seviyesinin puanı çıkarılmalı ve kalan fark 5.500 puan farkını oluşturmalıdır.

ÖRNEK 1:

Danışman 25.500 TL PUAN ve %22 seviyesinde
Altındaki en üst seviye 20.000 TL PUAN ve %22 seviyesinde DİREKTÖRLÜK PRİMİ alır. ( Fark 5.500 TL PUAN )

ÖRNEK 2:
Danışman 23.000 TL PUAN ve %22 seviyesinde
Altındaki en üst seviye 20.000 TL PUAN ve % 22 seviyesinde DİREKTÖRLÜK PRİMİ almaz. ( Fark 5.000 TL PUAN )

ÖRNEK 3:
Danışman 20.500 TL PUAN ve % 22 seviyesinde
Altındaki en yüksek seviye15.000 TL PUAN ve % 18 DİREKTÖRLÜK PRİMİ alır. ( Fark 5.500 TL PUAN )

ÖRNEK 4:
Danışman 20.000 TL PUAN ve % 22 seviyesinde

Altındaki en yüksek seviye 15.000 TL PUAN ve %18 seviyesinde DİREKTÖRLÜK PRİMİ almaz. ( Fark 3.000 TL PUAN )

Prim Ödemeleri; Mal bedeli ödenmiş faturalar üzerinden hesaplanarak pazarlama planına göre ödenir. Direktör seviyesine ulaşan Danışmanlarımızın; mevcut Farmasi Danışmanlarını aynı ürünleri içeren başka doğrudan satış firması ve/veya kurumlarına tavsiye etmeleri, isim bildirmeleri ve üye yapmaları yasaktır.

Farmasi Kozmetik, Network Marketing olarak Çok Fazla Kazandırıyor…

 

Farmasi Kayıt Formunu Doldurmak için Tıklayınız!

FARMASİ KAYIT FORMU

FARMASİ KAYIT FORMU Mobil

Tüm Hakları Saklıdır.