Farmasi Kampanya

farmasi katalog

 

Online Farmasi Katalog ile Farmasi Ürünleri  hakkında ki eşssiz fırsatları, indirimleri ve kampanyalar hakkında detaylı bilgileri Farmasi Katalog da bulabilirsiniz.

Farmasi Teknoloji Paketi

 

Direktör teknoloji paketi  elde etmek için; 12 ay içerisinde kişisel ve/veya grubu ile 5 kez ard arda veya aralıklarla %22 seviyesini ulaşılmalı ve Aktiflik Şartları (Kayıt, Katalog ve 6.000 TL Puan) yerine getirilmelidir. Beşinci ayında unvan 100 katalog ve iki aktif kayıt (140TL puan) şartı hak edilmiş olur ve Direktör Teknoloji Paketi adreslerine gönderilir. 6.000 farkı oluşturamayan Müdür/Direktör ve üst seviyelerimiz, Direktörlük primi ve Direktör Teknoloji paketini hak edemez ve SANAL unvanı alırlar. Prim alabilmek için tüm seviyelerin sayfalarında bulunan unvanlarına göre aktif kayıt şartı ve katalog alım şartlarını yerine getirmeleri gerekmektedir.

Farmasi Kapıda Ödeme

Kargo ve kapıda ödeme ücreti 6.99 karşiliğinda 3 üründen 1'i size hediye olarak geliyor. Üyelik ücreti 4.99 TL.

Farmasi Hediye Kulübü
Farmasi Hediye Kulübü - 5.0 out of 5 based on 1 vote

Farmasi Hediye Kulübü

​Farmasi Kozmetik her zaman olduğu gibi kazandırmaya devam ediyor! Danışmanlarına,satışlarının yanı sıra sınırsız hediyeler kazanma şansı da veriyor.

​Farmasi Hediye Kulübü 'nden yararlanmak için Farmasi Üyesi olmanız yeterli!

​Farmasi 'ye kayıt olup Farmasi ürünlerini %30 indirimli alabilir, satış yapıp %30'dan %130'lara varan satış karı elde edebilir ve Farmasi Hediye Kulübündeki Hediyelerden faydalanabilirsiniz.

​Farmasi Hediye Kulübü'ne kimler üye olabilir?

​Farmasi Hediye Kulübüne üye olmak için Farmasi danışmanı olup en az 3.600 TL ( KDV dahil ) puan toplamanız gerekmektedir.

​Farmasi Danışmanları, Ocak ve Aralık ayı içerisinde toplamış oldukları puanlara göre hediyelerini seçebilirler. Örneğin; istediğiniz hediyenin puanını Mayıs ayında topladınız. Hediyenizi Mayıs ayında alabilirsiniz!

FARMASİ KAYIT FORMU

FARMASİ KAYIT FORMU Mobil

Joomla templates by JoomlaShine