Farmasi nedir ? Farmasi 1950 yılından beri iş hayatında yer alan ancak 1985 yılından bu yana kozmetik ürünleri üzerine yoğunlaşan bir dünya markasının adıdır. Bu marka kaliteli, sağlıklı ve helal kozmetik ürünleri üretmeyi kendisine şiar edinmiş markadır. Üstelik sadece kadınlara değil erkeklere yönelik ürünleri ile de dikkatleri üzerinde toplamayı başarmaktadır.

Farmasi Başarı Sırlarını Sizlere Açıklıyoruz Aşağıdaki ipuçları sizi başarıya adım adım yaklaştıracaktır:

1- Neyi başarmak istediğinize karar verin. Hedefinizin sınırları, kapsamı, çerçevesi iyi çizilmeli. “Daha fazla satış” derken “daha fazla” ile neyi hedeflediğinizi sayısal olarak belirtin. İş alanı düşünüyorsanız, bu alanın ve işin özelliklerini tanımlayın.

 

Helal Belgesi , ürünlerin; GMP ( İyi İmalat Uygulamaları ) şartları altında, Müslüman uzman kadro gözetiminde, hijyenik ortamda ve hiçbir sakıncalı maddeyle teması olmadan üretiliyor olması gerekmektedir.

Farmasi Danışmanı takip edilen her ay için sipariş tutarı minimum 150 TL puan olmalıdır.

Farmasi Kargo Ücreti Kaç Lira ? Farmasi Danışmanı 99 tl puanlık alışveriş yaptığında kargo ücreti ödemez.

99 tl puan altında alışveriş yaparsa 6,99 tl kargo ücreti öder. Farmasi Kozmetik 6,99 tl kargo ücreti karşılığında Farmasi Danışman' ına numune ürün gönderir


Farmasi Hediye Kulübüne Hoşgeldiniz!

​Farmasi Kozmetik her zaman olduğu gibi kazandırmaya devam ediyor! Danışmanlarına,satışlarının yanı sıra sınırsız hediyeler kazanma şansı da veriyor.

​Farmasi Hediye Kulübü'nden yararlanmak için Farmasi Üyesi olmanız yeterli!

​Farmasi 'ye kayıt olup Farmasi ürünlerini %30 indirimli alabilir, satış yapıp %30'dan %130'lara varan satış karı elde edebilir ve Farmasi Hediye Kulübündeki Hediyelerden faydalanabilirsiniz.

​Farmasi Hediye Kulübü'ne kimler üye olabilir?

​Farmasi Hediye Kulübüne üye olmak için Farmasi danışmanı olup en az 3.600 TL ( KDV dahil ) puan toplamanız gerekmektedir.

​Farmasi Danışmanları, Ocak ve Aralık ayı içerisinde toplamış oldukları puanlara göre hediyelerini seçebilirler. Örneğin; istediğiniz hediyenin puanını Mayıs ayında topladınız. Hediyenizi Mayıs ayında alabilirsiniz!

Hızlı Ulaşım

Telefon : 05498109964 - Farmasiye Kayıt Olmak İçin Tıklayın