2017 İhracatında Farmasi Başarıları! , Farmasi 50 yılı aşkın süredir güzellik dağıtmaktadır.

Kozmetik sektöründe öncü firma olarak parmakla gösterilen Farmasi birçok başarıya da imza atmaktadır. Büyük bir aile olarak ürettiğimiz her ürünün arkasında durmakta ve her zaman müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için çalışmaktayız. Yüzlerce ülkeye ihracat yapan ve milyonlarca insana ulaşmayı başaran Farmasi olarak başarımızın ardında yaptığımız yenilikler ve sağlıklı ürünlerimizin olduğunu bilmekten gurur duyuyoruz.

 

2017 ihracatında Farmasi başarıları kuşkusuz tartışılmayacak derecede büyük başarılar olarak kayıtlara geçmektedir. Farmasi kozmetik sektöründe en fazla memnuniyet oranı olan firmaların başında gelmektedir. Ürünlerimiz binlerce kişi tarafından kullanılmakta ve yüzlerce ülkeye ihraç edilmektedir. Her geçen gün ihracat ağımızın genişlemesinin nedeni de memnuniyet oranlarımızdır.

 

 

Avrupa’nın En Büyük Entegre Tesisi

 

5 entegre tesisimizle Avrupa’nın en büyük entegre tesisi olan şirket olarak anılan Farmasi ailesinin bir parçası olmak müşterilerimiz için oldukça kolaydır. Her ürünümüz için labarotuvarda gerekli çalışmaların yapılmasının ardından test süreciyle beraber tüketiciye uygun olup olmadığının test edilmesi Farmasi için rutin bir işlemdir. Ürünlerimiz tüketicilerimiz için uygun düzeydeyse üretime alınmakta ve sunulmaktadır. Bu titizlikle çalışmalarımızın sonucunda ise 2017 ihracatında Farmasi başarıları ardı ardına gelmiştir. Geçtiğimiz yıl müşterilerinden en fazla olumlu geri bildirim alan bir firma olarak başarılarımızın ilerleyen yıllarda da artarak devam edeceğine olan güvenimiz tamdır.

 

 

Farmasi Başarılarının Ardındaki Hikaye

 

Farmasi olarak bu kadar başarılı olmamızın ardındaki hikayenin müşterilerimiz olduğunu söylemekten oldukça memnunuz. Yüzlerce ülkeye yaptığımız ihracatlar ile daha fazla gelişerek kozmetik sektöründe güvenilir bir marka olarak yolumuza devam edeceğiz.

 

 

 

 

Hızlı Ulaşım

Telefon : 05498109964 - Farmasiye Kayıt Olmak İçin Tıklayın