Farmasi danışman girişi hakkında

Farmasi Kozmetik ürünlerinin satışını üstlenen kişiler danışman olarak bilinmektedir. Farmasi danışmanı olmak, satın yapacağınız anlamına gelir. Farmasi danışmanlık işlemleri için öncelikle üye olmak ve daha sonrasında yetkililerin sizi aramasının ardından satış yapmak istediğinizi belirtmeniz gerekmektedir. Sonrasında ilk siparişinizi vererek ürünleriniz geldiğinde satış yapmaya başlayabilirsiniz. 

Farmasi Kozmetik yıllardır lider bir marka olarak büyümeye devam etmektedir. Farmasi’nin bu denli büyümesinin altında yatan sebeplerden biri de büyük bir aile olmasıdır. Farmasi üyelik sisteminde müşteriler ürünleri sadece kendileri için alabilir ya da satışını yapabilirler. eğer üyelik işlemini tamamlayan kullanıcı satış yapmak istediğini söylerse Farmasi danışmanı olur ve yapılan satış üzerinden prim kazanarak ek gelir elde eder. Farmasi danışmanlığı söz konusu olduğunda Farmasi ürünleri %30 indirimle satın alınmaktadır. Bu da satışı yapılan her üründen %30 para kazanılacağı anlamına gelir. Ürünler indirimli olarak satın alınsa da normal fiyat üzerinden satış yapılmaktadır. 

Farmasi Danışmanı Olmak

Farmasi danışmanı olduğunuzda sınırsız kazanç fırsatını yakalayabilir ve hayalinizdeki kariyerin sahibi olabilirsiniz. Aynı zamanda bir danışman olarak ekibinizi kurabilir ve sevdiklerinizle beraber satış yaparak para kazanabilirsiniz. 

Danışman olmak için web sitemizde bulunan formu doldurmanız yeterlidir. Formu doldurmanız ardından yetkililerimiz sizinle iletişime geçecek ve gerekli detaylı bilgiyi verecektir. Bilgilerinizin alınmasının ardından üyeliğiniz onaylanmakta ve kısa süre içinde telefonunuza gelen şifreyle sipariş vermeniz sağlanmaktadır. Aynı zamanda danışman olmanız durumunda broşür ve katalog ücretsiz olarak adresinize gönderilmektedir. Diğer yandan Farmasi danışmanları kampanyalardan ve güncel indirimlerden her zaman ilk önce haberdar olmaktadır. 

Farmasi danışmanı olarak hayallerinize ulaşmanız artık çok kolay! Farmasi üyesi olarak bulunduğunuz şehrin lideri olabilir, ekibinizi büyüterek kariyerinizin basamaklarını hızla tırmanabilirsiniz. 

Farmasi Danışman Girişi 

Farmasi danışmanı olmanızın ardından danışman girişi yaparak sipariş oluşturmanız çok kolaydır. Farmasi danışman girişi için T.C. kimlik no ve şifreye ihtiyaç duyulmaktadır. Bu bilgilerin ardından panele giriş yapmak için “giriş” butonuna tıklamayı unutmayın. Eğer şifrenizi unutursanız “şifremi unuttum” butonuna tıklayarak yardım alabilirsiniz. Farmasi danışman girişi yapıldıktan sonra sipariş verebilir, sipariş durumunuzu izleyebilir veya son kampanyaları takip edebilirsiniz. 

 

Hızlı Ulaşım

Telefon : 05498109964 - Farmasiye Kayıt Olmak İçin Tıklayın