Farmasi kayıt avantajları herkes tarafından bilinmektedir. Yüzlerce ülkeye ihracat yaparak milyonlarca insana ulaşan firmamız, müşterilerin sağlığını ve ihtiyaçlarını her şeyin önüne koymaktadır. Sunduğumuz tüm ürünler araştırmaları yapılarak ve geliştirilerek sunulmaktadır.

Farmasi olarak her ay yayınladığımız katologlarımızda güncel kampanyalara ve avantajlı fiyata sahip olan ürünlere yer vermekteyiz. Ancak Farmasi kayıt avantajları söz konusu olduğunda sizlerin çok daha kazançlı çıkacağını da söylemeden yapamayız. Farmasiye neden kayıt olmalı sorusunun cevabını ise şu avantajlarla verebiliriz;

Yüksek Satış Karı

Farmasi kayıt avantajlarından biri yüksek satış karıdır. Farmasi ile satış karınız azalmaz aksine artar. Farmasi ürünlerinde bu kar %30, Dr. C. Tuna ürünlerinde ise %40’tır. Böylelikle aile ekonomisine katkıda bulunabilir ya da kendinizi geliştirerek zevk aldığınız işi yaparak hayatınızı idame ettirebilirsiniz.

Güncel Kampanyalardan Anında Haberdar Olma

Farmasi üyeliği ile satış yapmasanız bile en güncel kampanyalardan ilk siz haberdar olursunuz. Her ay yayınlanan Farmasi kataloglarını ilk siz karıştırır ve birbirinden avantajlı ürünleri keşfedersiniz.

Ücretsiz Katalog Fırsatı

Farmasiye kayıt olduktan sonra ücretsiz kataloğunuz adresinize kadar gönderilir. Siz de bu güzel ürünleri keyifle ve doyasıya incelersiniz.

Farmasi Danışmanı Olma Şansı

Farmasi üyeliğinin  ardından Farmasi danışmanı olarak Uluslararası Helal Sertifikası na sahip ürünleri hem kendiniz hem de sevdikleriniz gönül rahatlığı ile kullanabilir. Farmasi sağlıklı ürünler üretir ve her zaman doğadan ilham alır.

Satış Zorunluluğu Bulunmaması

Farmasi üyeliğinin ardından satış zorunluluğu bulunmamaktadır. Farmasiye kayıt olduktan sonra ürünlerimizi kendiniz ve sevdikleriniz için fabrika fiyatına satın alabilirsiniz. Bu da en büyük avantajlardan biridir.

Farmasiye kayıt olmak bu avantajlardan çok daha fazlasını kazanma şansını elde etmenizi sağlar. Farmasi bir ailedir ve siz de bu ailenin bir parçası olabilirsiniz.

 

Hızlı Ulaşım

Telefon : 05498109964 - Farmasiye Kayıt Olmak İçin Tıklayın