Kozmetik tüm Dünya’da en çok para harcanan sektörlerin başında gelmektedir. Kadınların birçok sorunu için tercih ettiği kozmetik ürünler içeriği nedeniyle de çoğu kez tercih sebebi olmaktadır. Farmasi olarak helal kozmetik denince akla ilk gelen lider firmalar arasında bulunmaktan gurur duyuyoruz.

Helal dinimizce yapılması, yenilmesi ve içilmesi serbest olan tüm durumlar için kullanılamktadır. Helal kozmetik söz konusu olduğunda ise ürünlerin güvenilirliği akla gelmektedir. Farmasi olarak helal kozmetik ürünleri üretmekte ve müşterilerimize sunmaktayız. Bu sayede çoğu kez tercih edilerek, müşterilerimizin güvenilirliğini de kazanıyoruz. Helal kozmetik ürünlerinde helal bileşenler bulunmakta ve helal bir ortamda, helal olmayan maddelerle teması engellenetek üretilmektedir. Bu tür bir çalışma için labarotuvarlarımızda gerekli çalışmalar yapılmakta ve ürünler test edilmektedir. Farmasi ürünleri helal sertifikasına sahiptir ve güvenle kullanılabilir.

Sağlıklı İçeriği Sahip Helal Ürünler

Kozmetik ürünler kişilerin ihtiyaçlarını karşılamasının yanı sıra içeriği bakımından da önemlidir. Helal kozmetik ürünleri ise içerik bakımından herhangi bir zararlı madde bulunmayan ürünler olması nedeniyle tercih edilmektedir. Farmasi olarak doğadan aldığımız ilhamla ürettiğimiz ürünlerimiz helal sertifikasına sahip olması nedeniyle güvenle kullanılabilmektedir. Yaptığımız tüm incelemeler ve testler sonucunda tüketicilerimize uygun olduğu düşünülen ürünler üretim aşamasına geçerken içeriği bakımından testten geçememiş olan ürünler yeniden geşiştirilmektedir. Bu durumda Farmasi ailesi olarak kendimizin kullanmayacağı hiçbir ürünü müşterilerimize sunmadığımız için gurur duyuyoruz.

Farmasi olarak tüm kozmetik ürünlerimizin yanı sıra gıda takviyeleri ve kişisel bakım ya da makyaj ürünleri de içeriği bakımından helaldir. Bu nedenledir ki Farmasi helal kozmetik isteyenlerin ilk tercihidir.

 

 

Hızlı Ulaşım

Telefon : 05498109964 - Farmasiye Kayıt Olmak İçin Tıklayın