Farmasi ürünleri her daim tüketicilerin güvenini kazanmış olan helal sertifikasına sahip ürünlerdir. Farmasi olarak özenle geliştirdiğimiz ve çeşitli testlerin sonucunda ürettiğimiz ürünler doğadan ilham alınarak müşterilerimize sunulmaktadır. Kozmetik dendiği zaman akla gelen lider firmaların başında gelen Farmasi ürünleri müşterilerimiz haricinde birçok ünlü ismin makyaj çantalarında yer almaktadır.

Farmasi ürünlerinin güvenilirliği ve kalitesi konusunda hiçbir şüphe bulunmasa da kimi zaman yaşanan bazı aksaklıklar veya kargo nedeniyle ürünün zarar görmesi gibi birçok durumda Farmasi ürünlerini iade etme hakkı bulunmaktadır. Tüketicilerimiz Farmasi ürünlerini iade etmek konusunda nasıl bir yol izlenmesi gerektiğini bilemeyebilir. Bu nedenle Farmasi ürünlerini iade hakkınız ile alakalı kısa bir bilgilendirme yapmak istedik.

Farmasi Ürün Garantisi

Farmasi ürünlerini satın alacak veya satış yapacak olan tüketicilerimizin iade prosedürünün nasıl işlediğini bilmesi çok daha doğrudur. Farmasi ürünlerini iade hakkınız 7 gün ile sınırlı olmaktadır. 4077 sayılı Tüketicinin Korunması hakkındaki Kanun ve Mesafeli Sözleşmeleri Uygulama Esas ve Usulleri hakkındaki Yönetmelik gereğince üründen memnun kalınmaması veya ürünün hasarlı teslim edilmesi gibi durumlarda tüketici 7 gün içinde ürünü iade edebilmektedir.

Farmasi ürünlerinin iade olarak kabul edilebilmesi için mutlaka fatura üzerine iade nedeni yazılmalı ve ıslak imza atılarak yeniden kargolanmalıdır. Üzerinde ıslak imza bulunmayan ürünlerin iadesi kabul edilememekte ve işleme koyulmamaktadır. 7 günün geçmesinin ardından verilen iade talepleri aynı şekilde kabul edilmeyecek ve işleme alınmayacaktır.

Farmasi danışmanı olarak ürün satışı yapan kişilerin de müşterilerini iade işleyişine karşı bilgilendirmeleri ve ürün garantisi hakkında bilgi vermeleri önemlidir. Bu sayede iade işlemleri tüketicilerimiz tarafından kolaylıkla bilinebilir.

 

 

Hızlı Ulaşım

Telefon : 05498109964 - Farmasiye Kayıt Olmak İçin Tıklayın