Farmasi farklı kategorideki onlarca ürünü ile müşterisine güven sağlamış olan köklü bir firmadır. Senelerdir yüzlerce ülkede milyonlarca kullanıcıya ulaşan firmamız büyük başarılar kazanmış ve her geçen gün güvenilirliğini katlayarak çoğaltmıştır. Farmasi herkesin kazanabileceği bir sistem üzerine inşa edilmiştir. Bu da demek oluyor ki sizde Farmasi ile para kazanabilirsiniz.

Farmasi ile para kazanmak çok kolaydır.

İlk adım web sitemize üye olmak ve ardından ilk ücretsiz katoloğunuzun adresinize teslim edilmesini beklemektedir. Farmasi üyeliği satış zorunluluğu olduğu anlamına gelmemektedir. Ancak para kazanmak isterseniz adresinize teslim edilen ücretsiz katolog ile arkadaşlarınıza, etrafınızdaki kişilere veya tanıdıklarınıza ürünlerimizi satarak kar elde edebilirsiniz.

Farmasi üyeliği sonrası danışman olan herkesin %30 indirim hakkı bulunmaktadır. Bu da Farmasi ürünlerini %30 indirimli alacağınız ve katolog fiyatı üzerinden satacağınız anlamına gelmektedir. Aynı zamanda Farmasi ile ne kadar çok satış yaparsanız o kadar fazla kazanır ve aynı zamanda kar oranlarınızı arttırarak terfi olabilirsiniz.

Farmasi danışmanı olduğunuzda arkadaşlarınızı ya da aile üyelerinizi de web sitemizde üyelik oluşturarak bu işin bir parçası haline getirebilir, sonrasında kendi ekibinizi oluşturarak daha fazla kazanç elde edebilirsiniz. Farmasi  yıllardır bu sektörün içinde bulunan lider bir firmadır ve siz de ailemizin yelerinden biri olarak para kazanabilirsiniz.

Klasik pazarlama modelinde ürün fiyatı tüketiciye ulaşana kadar nakliye bedeli, reklam bedeli ve market komisyonu gibi birçok faktörden dolayı artmaktadır. Farmasi ile diğer tüm faktörler saf dışı bırakılmakta ve üretici ve tüketici arasında sadece Farmasi danışmanları kalmaktadır. Bu durumda ürünün tüketiciye ulaşana kadar artan fiyat oranı danışmana yansımakta ve bu parayı danışman kazanmaktadır.

Farmasi ile para kazanmak istiyorsanız buradan başvuru formu doldurabilirsiniz.

 

Hızlı Ulaşım

Telefon : 05498109964 - Farmasiye Kayıt Olmak İçin Tıklayın