Farmasi Nedir?

Farmasi %100 Türk Malı ürünlerine sahip yurt dışında aktif olarak satış yapan Dr. Cevdet Tuna'nın kurucusu olduğu bir Türk markasıdır.

 

Farmasi Kayıt Ücreti Ne Kadar?

Kayıt ücreti sadece 4.99 TL. Üstelik bu ücreti ödeyerek kayıt olduğunuzda size hediye bir ürün gönderiliyor. Kayıt ücreti bir kereye mahsustur. 

 

Farmasi Sipariş Hattı

Türkiye'nin herhangi bir yerinde nerede olduğunuz farketmeden sipariş verebileceğiniz 0543 228 93 26 bu numaradan sizde hemen iletişime geçerek siparişinizi verebilirsiniz.

 

Farmasi Katalogları

Farmasi'de danışmanlarımıza her ay kapısına ücretsiz bir şekilde gönderilen kataloglarımıza sizde sahip olmak için iletişime geçebilirsiniz. Ücretsiz kataloglarımız her ay içerik editörleri tarafından hazırlanan kataloglarda birçok indirim fırsatlarına göz atabilir veya yeni ürünler hakkında bilgi alabilirsiniz.

 

Farmasi Kazanç Planı

Farmasi'de herkesin kazandığı bir sistem vardır. Bu sistemde müşterilerine danışman olma fırsatı sunmakla beraber onlarında ailemize kattığı kişiler ile ayrıca oluşturduğu gruplardan ayrı ayrı kazandığı primler ile gerçekten iyi bir kazanç sağlayabilirsiniz.

 

Farmasi Prim Hesaplama

Örnek prim Hesaplama : Ekibinizin Toplam Grup Puanı 50.600 TL Puan olsun %22 Seviyesinde olun.

Alt Ekibinizde;

 • %3 Altı ve Kişisel Satışınız 9000 TL Puan Hesaplama: 9000/1,18*0,22 = 1347,32 TL Net Prim  
 • %3 Altı ve Kişisel Satışınız 9000 TL Puan Hesaplama: 9000/1,18*0,22 = 1347,32 TL Net Prim
 • %6 1550 TL Puan = %22-%6= %16 Hesaplama: 1550/1,18*0,80*0,16= 168,13 TL Net Prim
 • %9 3500 TL Puan = %22-%9=%13 Hesaplama : 3500/1,18*0,80*0,13= 308,47 TL Net Prim
 • %12 6800 TL PUan = %22-%12=%10 Hesaplama 6800/1,18*0,80*0,10= 461,01 TL Net Prim
 • %15 12000 TL Puan = %22-15= %10 + %3 ( Lider Yet. Primi) =%13 Hesaplama: 12000/1,18*0,80*0,13 =1057,62 TL Net Prim
 • %18 17000 TL Puan = %22-18+ %3 (Lid. Yet. Primi) =%7 Hesaplama: 17000/1,18*0,80*0,07 = 806,77 TL Net Prim

TOPLAM PRİM = 1347,32+96,61+168,13+308,47+461,01+1057,62+806,77 = 3.245,93 TL Net Prim

 

Farmasi İş Fırsatı

Farmasi'de %30 indirimli aldığınız ürünleri satarak ekonominize %30 katkı payında bulunabilirsiniz. Bu kazancı günde sabah akşam çalışarak değil 1 haftada sadece 3-4 saat vakit ayırarak elde edebilirsiniz.

 

Farmasi Teknoloji Paketi

Direktör teknoloji paketi elde etmek için; 12 ay içerisinde kişisel ve/veya grubu ile 5 kez ard arda veya aralıklarla %22 seviyesini ulaşılmalı ve Aktiflik Şartları (Kayıt, Katalog ve 6.000 TL Puan) yerine getirilmelidir. 

 

Farmasi Kapıda Ödeme İmkanı

Kargo ve kapıda ödeme ile beraber 6.99 TL ile ücreti vardır. 3 üründen 1'nin size hediye olarak geldiğini de belirtelim. Sipariş vererek kapıda ödeme imkanının fırsatlarını yakalayabilirsiniz.

 

Farmasi Direktörlük Şartları

Kazanç planına göre hesaplanan primler Farmaside sahip olunan düzeylere göre ödenmektedir. Primlerin ödenebilmesi için Danışmanların faturalarını yatırmış olması gereklidir. 

 

Farmasi'yi Neden Tercih Etmeliyim?

Farmasi fabrikalarında birçok testten geçerek müşterilerimize satışa sunulmaktadır. Zararlı hiç bir ürün bulundurmayan firmamız uzun yıllardır yaptığı satışlar ve müşterilerinin memnuniyeti ile büyüyen bir aileye sahip olmuştur.

 

Farmasi'nin Avantajları Nelerdir?

Farmasi size her ay sunduğu kataloglarında fırsatlar dünyasına çağırmaktadır. Birçok ürününde bulunan fırsatları indirimleri kataloglardan takip edebilirsiniz, ayrıca size danışman olma fırsatı sunan farmasi bu konuda ürünleri daha uygun fiyatlara elinize geçmenize olanak sağlamaktadır.

 

Farmasi Üyesi Nasıl Olabilirim?

Danışmanlarımız aracılığıyla veya internet üzerinden ön kayıt formunu doldurularak yapılabilmektedir. 0507 857 7702 temsilcisi telefon numaramızı arayarak Farmasi temsilcilerimiz aracılığıyla tüm üyelik işlemlerinizi gerçekleştirebilir ve sormak istediğiniz tüm sorularınıza yanıt bulabilirsiniz. Danışman olmak için üyelik Temel Bilgilerini doğru olarak bildirilmesi zorunludur.

 

Farmasi Danışmanı Olmanın Avantajları

Avantajlarının en önemlisi size satış yapma imkanı sunarak sizinde ekonominize katkı payı yapmanızı sunar. Her ay kapınıza gelen ücretsiz katalogları ile beraber satış yapmaya başlayarak ve sizde bu aileye kattığınız kişiler ile daha fazla kazanma imkanı kazanırsınız.

 

Farmasi Sponsoru Nedir?

Üye olan herhangi bir müşteri eğer firmanın üyesi olan başka bir üye ismi vererek üye olursa ismi verilen üyenin altına kaydı yapılır. İsmi verilen üye yeni üyenin Sponsoru olmuş olur. Sponsorunuz size her türlü teknik konuda destek sağlar.

 

Farmasi Danışmanı veya Sponsoru Olmak için Gereken Şartlar Nelerdir?

18 yaşını doldurmuş ve TC. Kimlik Numarası olan herkes Farmasi danışmanı veya sponsoru olabilir.

 

Farmasi Şifremi Unuttum, Nasıl Öğrenebilirim? 

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. mail adresine danışman veya TC. Kimlik numaranızı yazarak şifrenizin cep telefonunuza gönderilmesini talep ederseniz; şifreniz cep telefonunuza sms olarak gönderilecektir.

 

Farmasi Üyelik sayfama nasıl giriş yapabilirim?

www.farmasiint.com resmi web sitemizden giriş yaparak Danışman girişi bölümüne tıklayıp TC. kimlik numaranızı yazıp şifreniz ile sayfanıza giriş yapabilirsiniz.

 

Farmasi de kendi alt ekibimi oluşturabilir miyim?

Farmasi Üyelik sayfanızda Alt Ekip sekmesi altındaki Danışman Ekle butonunu tıklayarak kaydetmek istediğiniz üye adayının bilgilerini girerek kendi grubunuza üye ekleyebilirsiniz.

 

Farmasi Üyeleri Ne zaman Askıya alınır?

Farmasi Danışmanları en az altı ay süreyle ürün siparişi vermeyen üyeler otomatik olarak üyelikleri askıya alınır.. Ekranda ilgili danışman askıya alındı olarak gözükmektedir, Yeni farmasi danışmanları kayıt olduktan itibaren 45 gün içerisinde her hangi bir sipariş vermez ise tekrar askıya alınır.

 

Farmasi Üyeleri Adres ve Telefon Bilgilerini Nasıl Güncelleyebilir?

Farmasi Üyeleri e-posta, posta adresiniz ve telefon numaranızın güncellenmesi talebinizi This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. adresimize yazılı olarak bildirebilirsiniz.

 

FARMASİ SİPARİŞ İŞLEMLERİ

Farmasi Danışmanları İnternet üzerinden nasıl sipariş verebilir? 

Farmasi danışmanı olan herkese özel bir danışman kodu ve giriş şifresi verilir. 7 gün/24 saat www.farmasiint.com  Danışman girişi bölümüne TC. numaranızı ve şifreniz ile giriş yaparak sipariş verebilirsiniz. Farmasi Üyelik Sayfanızda Hızlı Sipariş  sekmesinde açılan tabloya ürün kodlarını ve miktarlarını yazarak sipariş verebilirsiniz.

 

Farmasi Üyeleri Siparişlerini Ne Zaman Teslim Alır?

Siparişleriniz üç ile yedi iş gününde anlaşmalı kargo firmamız Aras Kargo tarafından adresinize teslim edilecektir.

 

Farmasi Üyeleri Siparişlerini Nasıl Takip Edebilir?

Siparişlerinizi www.farmasiint.com adresinden giriş yaparak kendi üyelik sayfanızda bulunan Sipariş Takip bölümü altında sipariş detayınızı vce kargo takibini görebilirsiniz.

 

Farmasi Danışmanları Siparişlerini Nasıl İptal Edebilir?

Farmasi Danışmanları Siparişlerini ilk  1 saat içerisinde iptal edebilir. Sipariş takip bölümüne girerek ilgili sipariş üzerinde kırmızı yazı ile İPTAL ET butonu yer almaktadır. İPTAL ET sekmesine tıklayıp, iptal nedenini yazarak siparişinizi iptal edebilirsiniz.

 

Farmasi Üyelerinin Siparişinde Gözüken Kargo Sıfırlama Ürünü Nedir?

110 TL Puan ve altı sipariş verip Kargo ücreti ödeyen Farmasi Danışmanlarına şirketimiz tarafından gönderilen hediye üründür.

 

Farmasi Üyelerinin Siparişinde Gözüken Kapıda Ödeme Sıfırlama Ürünü Nedir?

Kapıda ödeme yöntemini seçerek kapıda ödeme ücreti ödeyen Farmasi Danışmanlarına şirketimiz tarafından gönderilen hediye üründür.

 

Farmasi Danışmanları Siparişlerini Ödeme Yöntemleri

Sipariş Ödemelerinizi;

 • Kredi kartı
 • Banka havalesi
 • Kapıda ödeme 

Bu yöntemler ile gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda ödeme durumunda sipariş fatura toplamına kapıda ödeme ücreti olan 9,99 TL eklenecektir. Banka havalesi yapmanız durumunda siparişleriniz; Şirketimiz Muhasebesi tarafından ödemeniz onaylandıktan sonra kargoya verilecektir. Kredi kartı ödemelerinizde kargonuz ilk resmi iş gününde hazırlanarak kargoya verilecektir.

 

Farmasi Danışmanlarının Kredi Kartı ile Yapılan Ödemeleri Güvenli midir?

Tabi ki güvenlidir. Kredi kartı ödemelerimiz güvenli bir şekilde gerçekleşmekte olup, üyelik sistemimiz de kredi kartı bilgilerinizi saklamamaktadır.

 

Farmasi Danışmanları Banka Havalesi ile Havale Ücreti Ödemeden Nasıl Ödeme Yapabilir?

Farmasi Danışmanları için İş Bankası ve Akbank ile anlaşmamız bulunmaktadır. İş Bankası ile havale yapacağınız takdirde 1684 Farmasi kurum kodunu ile Danışman kodunuzu vererek ödemenizi yapabilirsiniz. Farmasi Danışmanlarının Akbank’a bildirecekleri Kurum Kodu  7000295 ’tir.

 

FARMASİ DANIŞMANLARININ HATALI ÜRÜN İADE İŞLEMLERİ

Farmasi Ürünleri Değişimi Nasıl Gerçekleşir?

Farmasi ürün değişim işlemi sadece aynı ürünle yapılabilmektedir. Değişik bir ürün ile değişim işlemi yapılmamaktadır.

 

Farmasi Ürünlerinin İade Şartları Nelerdir?

Farmasi ürün iadeleri 3 şekilde gerçekleşmektedir;

 • Üretim kaynaklı hatalar
 • Kullanıcıda alerjik reaksiyon gibi sebeple meydana gelmiş ise
 • Kargo danışman eline sorunlu ulaşmış ise

İade başvuruları kargo elinize geçtiği günden itibaren 7 iş günü içerisinde gerçekleşmektedir.

 

Farmasi Kampanyalardan Nasıl Haber Alabilirsiniz?

Instagram adresimiz olan @farmasi_kulubu_turkiye ve https://www.facebook.com/farmasikulubuturkiye/ adresinden güncel kampanyalar takip edebilirsiniz. Ayrıca üye olan Farmasi danışmanlarına kampanyalar 0507 857 77 02 Whatsapptan anında gönderilmektedir.

 

Hızlı Ulaşım

Telefon : 05498109964 - Farmasiye Kayıt Olmak İçin Tıklayın