Farmasi Online Kayıt Sayfası'na girerek kayıt formunu doldurunuz ve ürünlerimizi ister %30 indirimli alma şansı yakalayın, isterseniz %30 satış karı elde edebilirsiniz. Farmasi'nin tüm kampanyalarından siz de faydalanabilirsiniz.

Farmasi Online Kayıt Sayfası'na girip üyelik işlemlerinizi tamamladıktan sonra; bu işi çevrenizdekilere tavsiye ederek yapmış olduğunuz kayıtların satışlarından %3'ten başlayıp %22'ye varan pirimler kazanabilirsiniz. Ay içerisinde yapmış olduğunuz ekip satışlarından gelecek olan primleriniz her ayın 20'sinde sizin hesabınıza yatırılır. Sizin ve ekibinizin satışları arttığında cep telefonu, tablet, şirket otomobili, yurt içi ve yurt dışı tatili gibi fırsatları yakalayabilirisiniz. Siz de bu imkanlardan yararlanıp, yüksek kazanç ve hayat standartları elde edin. Hayelleriniz sizin çalışmanızla bire bir orantılıdır. Herşey sizin elinizde!

Farmasi Online Kayıt Sayfası'na girerek kayıt formunu siz doldurun, kataloğunuzu biz gönderelim. Farmasi ailesinin en güçlü ekibine katılın ekiplerinizi birlikte büyütüp, birlikte kazanalım, birlikte hayallerimizin sınırlarını aşalım...

Hızlı Ulaşım

Telefon : 05498109964 - Farmasiye Kayıt Olmak İçin Tıklayın