Farmasi Kayıt Ol ve Kazanmaya Başla! Çünkü En Çok Kazandıran Network Firmasi Farmasi

Yediden yetmişe, her yaş grubuna ve günlük yaşantınızda devamlı olarak kullandığınız ürünleri bünyesinde ihtiva eden Farmasi Kozmetik; Sizlere kullanarak kazanmanın keyfini yaşatıyor. Farmasi piyasadaki ençok kazandıran Networkfirmasıdır! Helal Sertifikalı ve Yerli Farmasi’nin ürünleri bitkisel ve doğal içeriklidir. Kimyasalı eser miktarda (%0,01) yok denecek kadar az olan Farmasi Ürünleri ile daha hijyenik ve sağlıklı bir yaşamın keyfini sürebilir, ayrıca limitini kendinizin belirleyeceği sınırsız kazançlar elde edebilirsiniz. Farmasi Ürünlerini %30 ve %40 indirimli satın almak için Farmasi Kayıt formunu doldurmanız yeterli.


Farmasi Danışmanı Olun Kazanmaya Başlayın, Kazandırın

Ülkemiz coğrafi ve ekonomik şartlarına uygun ve herkesin rahatça elde edebileceği kariyer basamakları, bir çok saygın mesleklerden ve iş adamlarının gıpta ile bakabileceği ölçüde kazançlı bir plan, satış yapanları son derece memnun edecek rasyonel kâr marjı, Öteki doğrudan satış şirketlerindeki olumsuz şartlardan son derece uzak marketing plan, Grup içerisinde ki birlik, beraberli,k ve dayanışmayı daimi bir şekilde sürdürecek derinliklerden liderlik primleri.

ÜYE OLMA FORMU

Farmasi Kayıt Formu

Lütfen Boş Bırakmayınız.
Lütfen Boş Bırakmayınız.
Please tell us how big is your company.
Lütfen Boş Bırakmayınız.
Please tell us how big is your company.


Farmasi Temsilcisi olmak için  kayıt formunu doldurmanız yeterli!

* Gelin sizde Farmasi fırsatlarından faydalanmak ve Farmasiye kayıt olmak istiyorsanız. Üyelik formunu eksiksiz doldurarak, farmasinin sizlere sunmuş olduğu ayrıcalıklarla dolu dünyasına merhaba deyin.

* Farmasi danışmanı olmadan da ürünlerinizi satın almak istiyorum diyorsanız, Farmasi sipariş hattı bölümünden formu doldurarak,  Farmasi özel müşterisi olarak, Sadece Sipariş Vermek İstiyorum sekmesini işaretleyebilirsiniz.

* Farmasi kayıt formunu gönderdiğiniz andan itibaren en kısa süre içerisinde yetkili kişiler tarafından sizlerle en kısa sürede iletişime geçilir. Bilgileriniz alınarak, güvenlik içerisinde en kısa sürede üyeliğiniz aktif hale getirildikten sonra cep telefonunuza gelen şifre ile online katalog ile anında sipariş verebilirsiniz. Dilerseniz kataloğunuz adresinize gönderilir.

* İster satış yaparak %30-40 satış karı elde edebilir, isterseniz kişisel ihtiyaçlarınızı %30-40 fabrika fiyatından indirimli alabilirsiniz.Tercih sizin ! Tüm çevrenizdekilere ve yakınlarınıza tavsiye ederek, onları da üye yapabilir ve Farmasinin sınırsız kazançlarından yararlanıp, kısa sürede kariyer sahibi olabilirsiniz.

* Farmasinin tüm kampanyalarını, güncel haberleri ve birbirinden eşsiz fırsatları takip edebilmek için Farmasi üyesi olmanız yeterlidir.