Dr. C. Tuna Ayak Bakım Seti

Dr. C. Tuna Ayak Bakım Seti

Açıklama

Dr. C. TUNA  Ayak Bakım Seti ile çatlamış topuklarınız eski canlılığına ve pürüzsüzlüğüne kavuşacak. Ayaklarınızın günlük bakımı için kullanabileceğiniz yeni bakım seti ile topuklarda oluşan çatlakları yok edebilir, nemlendirebilir ve kokuları yok edebilirsiniz.


dr cevdet tuna catlak kremiDr. C. Tuna Nemlendirici Ayak Kremi

Ayaklarınızın günlük bakımı için kullanabileceğiniz yeni Farmasi Nemlendirici Ayak Kremi, Jojoba ve tatlı badem yağı ile ayaklarınızı yumuşatır. korur. Günlük bakımınızın bir parçası olacak krem ile ayaklarınız yasa pürüzsüz girecek

Dr. Cevdet Tuna Foot Defence Nemlendirici Ayak Kremi

100 ml

1106001

 

 

 

 


dr cevdet tuna koku onleyiciDr. Cevdet Tuna Koku Önleyici Ayak Bakım Spreyi

Kötü koku oluşumunu engelleyen, yorgun ayaklarınızı rahatlatan Farmasi Koku Önleyici Ayak Spreyi, Tea Tree İçeren formülü ile ısınan havaların en zor yanı olan ayak kokusunun engellemesine yardımcı olur. İstediğiniz her an kullanabileceğiniz sprey ayaklarınızı ferahlatır, rahatlatır.

Dr. C. Tuna Odour Control Koku Önleyici Ayak Bakım Spreyi

100ml 

1106002

 

 


dr cevdet tuna catlak kremiDr.C.Tuna Çatlak Topuklar İçin Bakım Kremi

Çatlamış topuklarınıza iyi gelecek Farmasi Çatlaklar İçin Topuk Kremi. Yoğun miktarda gliserin ve shea butter içeren harika formülü sayesinde çatlak topuklarınızdan kurtulacaksınız. Uzun süren nemlendirici etkisi ile ayağınızın en sert bölgeleri bile yumuşak olacak. Kremi uyguladıktan sonra ayağınıza giyeceğiniz çorap ile kremin etkisini artırabilirsiniz. 

Dr.C.Tuna Craked Heels Çatlak Topuklar İçin Yoğun Bakım Kremi

100 ml

1103191

 

 

Kategori

Dr.C. Tuna

Hızlı Ulaşım

Telefon : 05498109964 - Farmasiye Kayıt Olmak İçin Tıklayın