Farmasi Aloe Vera

Farmasi Aloe Vera

Açıklama

Farmasi Aloe Vera El Sabunu farmasi aloe vera el sabunu

Ellerinizi nazikçe temizler ve cildinizi nemlendirir. Aloe Vera ve Beyaz Çay, içerdiği benzersiz beyaz çay özü ve antioksidanlar ile cildi yenileyerek canlandırır. Ellerinizin daha yumuşak ve genç görünümlü olmasına yardım eder.

Paraben Triclosan İçermez

Aloe Vera & Beyaz Çay

300 ml

1109058

 

 


farmasi aloe vera sampuanFarmasi Aloe Vera Şampuan

Benzersiz temizleme özelliğine sahip Aloe Vera & White Tea Şampuan saçların onarılmasına ve sağlıkla parıldamasına yardım eder. Beyaz çayda bulunan yüksek orandaki antioksidan maddeler saçları güçlendirerek güneş ışınlarının zararlı etkilerine karşı koruma sağlar. Protein kompleksi ile zenginleştirilmiş formülü sayesinde saç kökleri nemlenirken pH dengesi korunur.

Aloe Vera & Beyaz Çay

375 ml

1108117

 

 


farmasi aloe vera dus jeliFarmasi Aloe Vera Duş Jeli

Farmasi Laboratuarlarında özel olarak geliştirilmiş Farmasi Duş Jeli , Aloe VeraBeyaz Çay ve E Vitamini ile harmanlanmış özel formülü sayesinde cildinizi nemlendirir, canlandırır. Duş sırasında kapsamlı ve yumuşak bir temizlik sağlar. Doğal, taze ve bakımlı bir his uyandırır. Hoş kokusuyla banyo keyfine keyif katarken, cildinizi gün boyu nemlendirir ve tazeler.

Aloe Vera & Beyaz Çay

375 ml

1103124

 

 


farmasi aloe vera el vucut losyonuFarmasi Aloe Vera El ve Vücut Losyonu

Farmasi Laboratuvarlarında özel olarak geliştirilmiş Farmasi El Vücut Losyonu, içeriğindeki nemlendirici Aloe Vera ve Beyaz Çay özleriyle cilt tarafından hemen emilir ve kuruluğu tamamen ortadan kaldırır. E vitamini ile harmanlanan bu özel formül cildinizi canlandırır ve uzun süreli nem kaybına karşı korur.

Aloe Vera & Beyaz Çay

300 ml

1103123

 

 


Farmasi Aloe Vera Saç Kremi farmasi aloe vera sac kremi

Farmasi Laboratuvarlarında işlem görmüş saçların kullanımı için özel olarak geliştirilen Aloe Vera & White Tea, Color TreatedHair Conditioner elektriklenmeyi önleyerek saçın kolay taranmasını sağlar. Aloe vera ile saçları boya, röfle veya şekillendirmeden dolayı oluşan yıpranmalara karşı korur. Saçın doğal parlaklığını geri kazandırır. İçeriğinde yer alan doğal aktifler E Vitamini ve Beyaz Çay Özü ile saçı besleyerek yumuşaklık kazanmasını sağlar,kırılarak dökülmelerini önlemeye yardımcı olur.

Aloe Vera & Beyaz Çay Saç Kremi

300 ml

1108122

 

 


farmasi aloe vera el kremiFarmasi Aloe Vera El kremi

Aloe Vera El Kremi içeriğindeki nemlendirici Aloe Vera ve değerli Beyaz Çay özleriyle cilt tarafından hemen emilir ve kuruluğu ortadan kaldırmaya yardımcı olur. Aloe Vera cilt için mükemmel bir nemlendirici ve yenileyicidir. Cildi sakinleştirir ve parıltı verir. Beyaz çay özü keratinler bakımından zengin bir antioksidandır. E Vitamini cildi nemlendirmeye, aydınlatmaya katkıda bulunur.

Aloe Vera & Beyaz Çay

75 ml

1109060

Hızlı Ulaşım

Telefon : 05498109964 - Farmasiye Kayıt Olmak İçin Tıklayın