Farmasi Argan

Farmasi Argan

Açıklama

Farmasi Arganoil Şampuan farmasi argan sampuan

Saç köklerindeki hücreleri yeniler, aynı zamanda saçları kökten uca besleyerek görünümünü güzelleştirir. Tüm Saçlar İçin uygundur.

Kullanımı: İhtiyaç duydukça kullanabilirsiniz. Arganoil Argan & Kafeinli Şampuan 'ın kapağı  açıldıktan sonra  kullanım süresi 1 yıldır.

Arganoil Argan & Kafeinli Şampuan

375 ml

1108116

 

 

 


farmasi arganoil el sabunuFarmasi Arganoil El Sabunu

Farmasi Arganoil Argan & Kafeinli Gençleştirici El Sabunu Tamamen argan yağının özlerinden üretilen sıvı sabun ellerinizi temizlerken aynı zamanda cildinizi nemlendirir ve besler.

Kullanımı: İhtiyaç duydukça kullanabilirsiniz. Arganoil Argan & Kafeinli Gençlendirici El Sabunu kapağı  açıldıktan sonra  kullanım süresi 1 yıldır.

Farmasi Arganoil Argan & Kafeinli Gençleştirici El Sabunu

300 ml

1109049

 

 


farmasi arganoil el vucut losyonuFarmasi Arganoil El ve Vücut Losyonu

Arganoil Gençleştirici El ve Vücut Losyonu Argan mucizesi ile daha genç bir görünüm kazanın! Cilt hücrelerini yeniler. Yaşlanma geciktirici özelliği vardır.

Kullanımı: İhtiyaç duydukça Farmasi Arganoil Jand & Body Lotion kullanılır. Kapağı açıldıktan sonra kullanım süresi 1 yıldır.

Hand & Body Lation

300 ml

1103119

 

 


farmasi arganoil dus jeliFarmasi Arganoil Duş Jeli

Farmasi Arganoil Argan & Kafeinli Gençleştirici Duş Jeli Cilt hücrelerini yeniler, sivilce, akne ve siyah nokta görünümün azaltmasina yardımcı olur.

Kullanımı: İhtiyaç duyuldukça Farmasi Arganoil Argan&Kafeinli Gençleştirici Duş Jeli kullanılır. Kapağı açıldıktan sonra kullanım süresi 1 yıldır.

Argan & Kafein

375 ml

1103114

 

 


farmasi arganoil el kremiFarmasi Arganoil El Kremi

Farmasi Arganoil Gençleştirici El Kremi Hücreleri yeniler yaşlanma geciktirici özelliği vardır. Cildinizi derinlenmesine besler ve nemlendirir.

Kullanımı: Arganoil Gençleştirici El Kremi açıldıktan sonra kullanım süresi 1 yıldır.

Argan & Kafein

75 ml

1109057

Hızlı Ulaşım

Telefon : 05498109964 - Farmasiye Kayıt Olmak İçin Tıklayın