Farmasi Dr. Cevdet Tuna at kestanesi masaj jeli

Farmasi Dr. Cevdet Tuna at kestanesi masaj jeli

Açıklama

Farmasi At Kestanesi Masaj Jeli Sarı Kantaron, Biberiye Esktraktı, Nane ve Jojoba  Yağı içeren zengin formülüyle cilde tazelik ve canlılık kazandırırken, özellikle hassas ciltlere gerekli nemin sağlanmasında yardımcı olur. At Kestanesi ve Sarı Kantaron Ekstraktı yorgunluk hissinin azalmasında etkili olurken, Nane Yağı ferahlatıcı etkisi ile cilde hızla nüfus eder ve cildin rahatlamasını sağlar. İçerisindeki Biberiye Özü sayesinde hassas ciltlerde de kullanıma uygundur.

 

farmasi at kestanesi masaj jeliFarmasi At Kestanesi Masaj Jeli

Doğal At Kestanesi Özü ile Rahatlayın! Ağrılarınıza Son Verin!

İçeriğindeki At Kestanesi ve Sarı Kantaron Özü tüm günün yorgunluğunu üzerinizden atmanıza yardımcı olur. Nane yağı masaj sırasında sizi rahatlatırken, arnika ve biberiye özleri cildinizin nem ihtiyacını karşılar. Vücudunuzdaki bütün ağrılarda etkilidir. Baş ağrısı, diş, boyun,  sırt, bel, diz şişkinliklerinde, kol, bacak ve  göğüs ağrılarında etkilidir. Kan dolaşımını hızlandırır. Varis oluşumunu engeller.

PARABEN, PARAFİN İÇERMEZ!

500 ml

1103011

 

 

 farmasi at kestanesi masaj jeli  farmasi at kestanesi masaj jeli

 

farmasi at kestanesi masaj jeli

Farmasi At Kestanesi Masaj Jeli 

500 ml

1103011

Farmasi At Kestanesi Masaj Jeli 

250 ml

1103143

 Farmasi At Kestanesi Masaj Jeli

100 ml

1106008

 

Sarı kantaron sayesinde hızlı kan dolaşımı sağlar. Sırt, boyun eklem ve romatizma ağrılarını hafifletir. Aescin ile kılcal damarları güçlendirerek varis ve şişlikler üzerinde etki sağlamaya yardımcı olur. Soğuk algınlıklarında göğse sürülüp sıcak tutulduğunda rahatlama sağlar.

At Kestanesi Ekstraktı : Aesculus Hippocastanum olarak da bilinen at kestanesi ağacı özünün yaklaşık %20 lik kısmını teşkil eden Aescin (escin) antioksidan ve anti-enflamatuar etkiye sahiptir. Ayrıca yüksek oranda Omega - 9 yağ asidi barındıran at kestanesi yağı cilt bakımı açısından çok değerlidir. Cildin ihtiyacı olan nemi gün boyu sağlarken, hücre yenilenmesini destekler. Ciltte yaşlılık ve sarkmaya sebep olan kolajen ve elasten seviyesini düşürerek cildin yaşlılık belirtilerine karşı savaşmasına yardımcı olur.

Sarı Kantaron : Bileşiminde bulunan sarı kantaron ihtiva ettiği thymol (timol) ile antienflamatuar ve koruyucu etkiye sahiptir. Cilt üzerinde yoğun bakım sağlayan hücre yenileyici özelliği ile cildi güzelleştirir, sağlıklı kılar. Ciltteki lekelerin azalmasını ve cildin elastikiyetini geri kazanmasını sağlayarak, kuru ve yıpranmış cilt görünümünü iyileştirir.

Biberiye Yaprağı Özü : Formülünde bulunan ferahlatıcı mentol içeriği yanında, biberiye yaprağı özü (Rosmarinus Officinalis) de çok sayıda biyolojik aktif bileşenler içermektedir. Bunlardan önemli olanları antioksidan özellikteki karnosik asit ve rosmarinik asittir. Kuru ve yıpranmış cilt görünümünü iyileştirerek, cilde canlı bir görünüm kazandırır.

Jojoba Yağı : Bileşiminde bulunan ve antialerjik özellik gösteren Simmondsia Chinensis (Jojoba) tohum yağı sayesinde cildi yağlayıp yumuşatarak, var olan kırışıklıkların hafifletilmesini sağlar. Genel olarak cilt sebumu ile uyumlu olduğu için cildin derinliklerine rahatça nüfuz eder. Özellikle yıpranmış cilt bölgelerinde etkili olur. Kuru cildi nemlendirirken, yağlı ciltteki yağı dengeler. Cilde ipeksi bir his verir ve canlı bir görünüm kazandırır.

Mineral Kompleks : Bakır, çinko, kalsiyum ve magnezyum minerallerini barındıran mineral kompleks cildi besleyici özellikte bir mineral bileşimidir ve bu minerallerin bir araya gelmesi ile cilt sağlıklı bir görünüme kavuşur.

Vücutta belli bölgelere masaj yaparak uygulandığında rahatlama hissi uyandırır.

 

Kategori

Dr.C. Tuna

Hızlı Ulaşım

Telefon : 05498109964 - Farmasiye Kayıt Olmak İçin Tıklayın