Farmasi Eyelenir

Farmasi Eyelenir

Açıklama

FARMASİ EYELENİR

Daha güzel görünmek uğruna kadınların yapamayacağı şey olmadığını herkes bilir. Her gün makyaj çantasına yeni bir kozmetik ürünü eklenir. Ancak harcanan zaman ve paranın yanında elde edilen dış güzelliğinin cilt sağlınızı tehdit edecek boyutlara ulaşmaması için bazı noktalara dikkat etmek gerekir. Yüzümüzde en önemli organımızdan biride gözlerimizdir. Kozmetik seçimlerimize dikkat etmeli her önümüze gelen kozmetik ürünleri almamaya özen göstermeliyiz. Farmasi sizlerin sağlıgınızı  düşünüyor. Farmasi Deeplook ve Farmasi Eyelinerlar da kimyasal ve ağır metaller yoktur. Alerji riski içermez. Hassas gözlere sahip olanlar ise gönül rahatlığı ile kullanabilir. Farmasi deeplook ve Farmasi Eyelinerler da E vitamini bulunmaktadır.


farmasi metalic eyelenirFarmasi Metalic Eyeliner

Metalik Eyeliner 'ın mikro simleri ile gözleriniz dikkat çeksin. Farmasi metalik eyeliner göz çevresine zarar vermez. Gün boyu kalıcıdır. Dağılma bozulma yapmaz. Füme ve Mavi rengi bulunan metalik eyeliner gözlerinize parıltı ve ışıltı kazandırır. Doğal bir görünüme sahip olan eyeliner Gündüz ve gece makyajı için uygundur.

Füme/ Mavi

4,5 gr

1301005

 

 


farmasi glitter eyelenirFarmasi Glitter Eyeliner

Ultra hafif yapısıyla kolayca uygulanır. Işıltı sağlayan glitter göz çevresine zarar vermez. İnce fırça ucu sayesinde sürüm kolaylığı sağlar. Gün boyu kalıcıdır. Dökülme, kabuklanma yapmaz. Birden fazla renk seçeneği ile eğlenceli ve aydınlık gözler elde edebilirsiniz.

Blue/ Mavi

4,5 gr

1301005

 

 

 

farmasi deplook eyelenirFarmasi Deeplok Eyeliner

Tek sürüşte istenilen görünümü elde edelebileceğiniz Farmasi deeplook eyeliner kolayca uygulama sağlar.İnce fırçası sayesinde, mükemmel görünüm elde etmenize yardımcı olur. Akmayan bulaşmayan yapısıyla gün boyu kalıcıdır. Ultra ince yapılı nemlendirici özelliklidir.Farmasi Deeplook Eyeliner ile güzelliğinizin tekrar farkına varacaksınız.

4,5 gr

1301002

 

 

 


farmasi deplook diplenirFarmasi Deeplook Dipliner

Esnek sünger fırça, kolay sürüm! 

Kolay uygulama sağlayan kalın keçeli kalem ucu sayesinde tek sürüşte mükemmel görünüm sağlar. Akmayan ve bulaşmayan yapısıyla gün boyu kalıcıdır. Farmasi Deeplook Dipliner ile Simsiyah büyüleyici gözlere, etkileyici bakışlara kavuşun.

4,5 gr

1301001

 

 

 


farmasi kajal eyelenirFarmasi Kajal Secret Eyeliner

Eyeliner çekmek hiç bu kadar kolay ve zahmetsiz olmamıştı.

Tek seferde mükemmel sonuç ve büyülü bakışlar! Gözlerde yanma, akma ve bulaşma yapmaz. Alerjik riski içermez. Farmasi Kajal Secret Eyeliner, özel kalın ucu ile kesintisiz ve kusursuz bir uygulama sağlar. Eyeliner sürümünde zorlananlar için kolay sürüm ve daha yoğun siyahlık sağlar. Derin ve etkili bakışlar elde etmenizi sağlar.

Kajal Secret Eyelenir Göz Kalemi

9700384

 

 


farmasi secret eyelenirFarmasi Secret Eyeliner

Tek seferde kusursuz uygulama!

Farmasi Secret Eyeliner, özel ucu ile kesintisiz ve kusursuz bir uygulama sağlar. Kirpik diplerine kolay uygulanan kalem belirgin hat oluşturmaya yardımcı olurken dökülme yada solma yapmaz. Derin ve etkili bakışlar elde etmenizi sağlar. İnce uçlu kalem formuyla, eyelinersürümünde ince çizgi çekemeyenlere büyük kolaylık sağlar.

Secret Eyelenir Göz Kalemi

9700025

Kategori

Makyaj

Hızlı Ulaşım

Telefon : 05498109964 - Farmasiye Kayıt Olmak İçin Tıklayın