Farmasi Göz Kalemi

Farmasi Göz Kalemi

Açıklama

Her gün evden çıkarken güzel ve harika görünmek her kadının hayalidir; kozmetik ürünler sayesinde yüzünüzdeki özellikleri güzelleştirebilir, kıyafetinizle uyum sağlayabilirsiniz. Gözler yüzümüzün en dikkat çeken bölgelerin başında gelir. En başta sağlıklı ürünler kullanmak tercihiniz olsun! Farmasi Göz Kalemleri istediğiniz renkte ve kalıcılıkta. Yumuşak uçrarıyla, sürüm kolaylıklarıyla, ve kaliteli üretimiyle karşınızda. Renk seçenekleri sizin zevkinize kalmış. Rengarenk istediğiniz çeşit göz kalemleri Farmasi de bulmanız mümkün. Farmasi Göz Kalemlerinde E vitamini olması, akmayan, bulaşmayan özellikleri hoşunuza gidecek. Kimyasal ve ağır metaller içermeyen göz kalemleri sizlerin vazgeçilmezi olacak.


farmasi goz kalemiFarmasi Renkli Göz Kalemi

Yumuşak dokusu ve gün boyu kalıcı özelliği ile göz makyajınızı tamamlar. Gözlerinizde doğal bir renk ve görünüm sağlar. Akma bulaşma yapmaz. Eye Pencil serisinin Bir çok farklı rengi vardır. Farmasi göz kalemleri E vitamini içerir. Hassas gözlerde kullanımı uygundur.

Farmasi Göz Kalemi

9700015

 

 

 

 


farmasi ultra siyah goz kalemiFarmasi Ultra Siyah Göz Kalemi

Tek sürüşte simsiyah gözler!

Yumuşak dokusu ve gün boyu kalıcı özelliği ile göz makyajınızı tamamlar. Gözde yanma, yakma, akma, buğulanma yapmaz. hassas gözlerde kullanımı uygundur. Farmasi göz kalemleri alerji riski içermez.

Kohl Black Eye Pencil

9700011

 

 

 


farmasi drama black goz kalemiFarmasi Drama Black Göz Kalemi

Extra yoğun renk pigmentleri içerir. Suya dayanıklı özelliğiyle göz makyajınız kusursuz görünecek. Drama Black Göz kalemi jel yapıda, yumuşak sürümlü. Suya dayanıklı olma özelliğinden dolayı akma ve bulaşma yapmaz. Uygulama sırasında kolay dağılım ve sürüm kolaylığı sağlar.

Drama Black Eye Pencil

9700480

 

 

 


farmasi eyelenir goz kalemiFarmasi Secret Eyeliner Göz Kalemi

Tek seferde kusursuz uygulama! Farmasi Secret Eyeliner Pen, özel ucu ile kesintisiz ve kusursuz bir uygulama sağlar. Kirpik diplerine kolay uygulanan kalem belirgin hat oluşturmaya yardımcı olurken dökülme yada solma yapmaz. Derin ve etkili bakışlar elde etmenizi sağlar. İnce uçlu kalem formuyla, eyeliner sürümünde ince çizgi çekemeyenlere büyük kolaylık sağlar.

Secret Eyelenir Göz Kalemi

9700025

 

 

 


farmasi kajal eyelenir goz kalemiFarmasi Kajal Eyeliner Göz Kalemi

Tek seferde mükemmel sonuç ve büyülü bakışlar! Gözlerde yanma, akma ve bulaşma yapmaz. Alerjik riski içermez. Farmasi Kajal Secret Eyeliner Pen, özel kalın ucu ile kesintisiz ve kusursuz bir uygulama sağlar. Eyeliner sürümünde zorlananlar için kolay sürüm ve daha yoğun siyahlık sağlar. Derin ve etkili bakışlar elde etmenizi sağlar.

Kajal Secret Eyelenir Göz Kalemi

9700384

 

 

 


farmasi ikili kalem farFarmasi İkili Kalem Far

Tek kalemde renkli bakışlara sahip olun!

Twin X İkili Kalem Far Tamamlayıcı renk tonlarını tek kalemde sunar. Yumuşacık sürümüyle göz alıcı bakışlara sahip olun! Yumuşak ve kremsi bir yapısı olduğundan sürümünde kolaylık sağlar. Bir çok rengi bulunan Farmasi İkili Kalem Far E vitamini içerir. Gözlerde yanma, akma ve sulanma yapmaz. İçeriğindeki yüksek renk pigmentleriyle daha renkli bir makyaj sağlar.

Twin X Eye Pencil

9303052

 

 


farmasi otomatik goz kalemiFarmasi Otamatik Göz Kalemi

Farmasi Otomatik Göz Kalemi ile çarpıcı bakışlara sahip olun!

Kolay uygulanabilen otomatik göz kalemleri ile 24 saate varan kalıcılık. Yumuşak yapısı ve asansörlü ambalajı rahat kullanım imkanı sunan Farmasi Eye Pencil günlük makyajınızın vazgeçilmesi olacak. Suya dayanıklı olma özelliği ve yoğun renk pigmenti ile göz makyajınızın kusursuz görünmesini sağlar. Farmasi otomatik göz kalemi 'nin bir çok rengi mevcuttur. İçinde bulunan E vitamini sayesinde hassas gözlerde de kullanımı uygundur.

Fabuous Automatic Eye Pencil

9700383

Kategori

Makyaj

Hızlı Ulaşım

Telefon : 05498109964 - Farmasiye Kayıt Olmak İçin Tıklayın