Farmasi Herbalex Gıda Takviyesi

Farmasi Herbalex Gıda Takviyesi

Açıklama

Farmasi Gıda Takviyeleri Herbalex Glukozamin, Farmasi Herbalex Omega 3, Farmasi Herbalex L-Karnitin ve Farmasi Herbalex Omega3 Çocuk Yağı

Normal beslenmeyi takviye etmek amacıyla vitamin, mineral, protein, karbonhidrat, lif, yağ asidi, amino asit gibi besin öğelerininveya bunların dışında besleyici veya fizyolojik etkileri bulunan bitki, bitkisel ve hayvansal kaynaklı maddeler, biyoaktif maddeler ve benzeri maddelerin konsantre veya ekstraktlarının tek başına veya karışımlarının kapsül, tablet, pastil, tek kullanımlık toz paket, sıvı ampul, damlalıklı şişe ve diğer benzeri sıvıveya toz formlarda hazırlanarak günlük alım dozu belirlenmiş ürünlerdir.


 

farmasi herbalex L-karnitin

Farmasi Herbalex L-Karnitin

Farmasi L- Karnitin hızlı ve koşuşturmalı hayat akışında ihtiyacımız olan gıda takviyesi. vücudun su tutmasını engeller. yorgunluk hissini azaltır. vücudunuzda ki kan dolaşımını hızlandırarak daha canlı ve enrjik olmanızı sağlar. Kalp ve iskelet kasları için gereken enerji uzun zincirli vücutta ki yağ asitlerini harekete geçirir ve daha dinç ve canlı olmanızı sağlar. 11 yaş üstü her birey kullanabilir. yemekler ile birlikte yada hemen sonrasında alınmalıdır. Günde 3 defa kullanılabilir. 

Uyarılar Önlemler;

Uzun süreli çalışmaları olmadığı için hamile ve emziren annelerin kullanımı uygun değildir. Enerjiyi açığa cıkaracağından oturan ve gün boyu hareket etmeyn kişilerde mide bulantısına sebep olabilir. Bu yüzden gıda takviye ürününü kullandıktan sonra en az yarım saat vücudun işlevde olması önerilir.

 


Farmasi Herbalex GlucosamineFarmasi Herbalex Glucosamine

Normal beslenmeyi takviye etmek amacıyla, vitamin, mineral, protein, karbonhidrat, lif, yağ asidi, amino asit gibi besin öğelerinin veya bunların dışında besleyici veya fizyolojik etkileri bulunan bitki, bitkisel ve hayvansal kaynaklı maddeler, biyoaktif maddeler ve benzeri maddelerin konsantre veya ekstraktlarının tek başına veya karışımlarının kapsül, tablet, pastil, tek kullanımlık toz paket, sıvı ampul, damlalıklı şişe ve diğer benzeri sıvıveya toz formlarda hazırlanarak günlük alım dozu belirlenmiş ürünlerdir.Glikosaminoglikon 'lar (GAG) denen molekül zincirlerinden oluşur. En önemli gıdasal kaynağı hayvansal kıkırdaktır. ( Sığır, inek gibi). Kondroitin sülfat (CS) kıkırdak, kemik ve tendonlar için en önemli maddelerden biridir. Kondroitin sülfat osteoatrit ( artroz - kireçlenme ) vakalarında hastalık seyrini ve eklem ağrısını azalttığını ve eklemleri güçlendirdiği bulunmuştur. Çünkü kemiklerde bulunan GAG'ların büyük çoğunluğu kondroitin sülfat'tan oluşmaktadır. MSM Eklemi çevreleyen bağların kuvvetlendirilmesi için kullanılan sülfür yapıda bir maddedir ağrı kesici özelliği bakımındanda fayda sağladığı bilinmektedir.

 


 

farmasi balık yağıFarmasi Herbalex Fish Oil Soft Gel For Kids

Farmasi Herbalex Omega 3 Likit Balık Yağı Çocuklar İçin

Normal beslenmeyi takviye etmek amacıyla, vitamin, mineral, protein, karbonhidrat, lif, yağ asidi, amino asit gibi besin öğelerinin veya bunların dışında besleyici veya fizyolojik etkileri bulunan bitki, bitkisel ve hayvansal kaynaklı maddeler, biyoaktif maddeler ve benzeri maddelerin konsantre veya ekstraktlarının tek başına veya karışımlarının kapsül, tablet, pastil, tek kullanımlık toz paket, sıvı ampul, damlalıklı şişe ve diğer benzeri sıvıveya toz formlarda hazırlanarak günlük alım dozu belirlenmiş ürünlerdir.

 

 


farmasi omega3 balık yağıFarmasi Herbalax Fish Oil Soft Gel

Farmasi Omega 3 Balık Yağı Yetişkinler İçin

Omega 3 balık yağı, vücut için gerekli olup insan vücudunda üretilemediğinden gıdalardan alınması gerekmektedir. Balık yağı n-3 yağ asitleri, insan beslenmesinde önemli olan α-linolenik asit, eikosapentaenoik asit (EPA), ve dokosaheksaenoik asidin (DHA) tek kaynağıdır. Yanlış beslenme alışkanlıkları nedeni ile Omega-3 yağ asitlerinin yetersiz alınması, birçok kronik rahatsızlığa neden olmaktadır. Omega-3 ihtiyacı anne karnındayken başlar. Çocukluk, ergenlik, yetişkinlik ve yaşlılık dönemlerinde devam eder. Omega3 balık yağının faydaları saymakla bitmiyor. Hem yetişkinler hem de çocuklar için Omega3 açısından çok zengin olan balık yağının önemi büyük. Omega3 yağlarını yeterince almazsanız ürettiğiniz hücrelerinizin zarları yeteri kadar sağlam olmaz. Güçsüz zayıf,kalp krizine, kalp ritim bozukluğuna , kansere, unutkanlığa, çocuklarda dikkat eksikliğine ve daha saymakma bitmeyen bir çok hastalığa neden olabilir.

 Ürünlerimizin fiyat bilgilerine KATALOG bölümden bakabilirsiniz.

Kategori

Cilt Bakım

Hızlı Ulaşım

Telefon : 05498109964 - Farmasiye Kayıt Olmak İçin Tıklayın