Farmasi Hyacure +35

Farmasi Hyacure +35

Açıklama

Farmasi Hyacure 

Cildin doğal yapısında bulunan bir madde olan hyaluronik asit, yaşlanmaya bağlı olarak azalır. Hyaluronik asit azaldıkça cilt çöker ve kırışmaya başlar. Kolajen ve elastin liflerinin bozulmasına bağlı olarak da ciltte sarkmalar meydana gelir. Cildin yaşlanmaya bağlı olarak kaybettiği Hyaluronik Asiti dışarıdan destekleyerek yoğun nem sağlar ve yaşlanma sürecini yavaşlatır. SPF 15 koruma faktörü ile cildi güneşin zararları etkilerine karşı korur.


farmasi hyacure gunduz kremiFarmasi Hyacure Gündüz Kremi +35

Olgun ciltlerin karşılaştığı sorunlar için özel olarak geliştirilen Age Active Advanced Protection Gündüz kremi 35+, içeriğindeki Hyaluronik asit ile hücre yenilenmesini güçlendirerek daha genç ve sağlıklı bir görünüm kazandırır. Cildi derinlemesine nemlendirerek cildin elastikiyetini artırır.

50 ml

1104098

 

 

 


farmasi hyacure gece kremiFarmasi Hyacure Gece Kremi +35

Cildin doğal yenilenme sürecine girdiği gece saatlerinde ihtiyaç duyulan bakımı sağlar. İçeriğindeki Hyaluronik asit ile hücre yenilenmesini sağlar. Cildi derinlemesine nemlendirerek cildin elastikiyetini artırır. Kırışık karşıtı aktif koruma sağlarken mevcut kırışıklıkların onarılmasına yardımcı olur.

50 ml

1104099

 

 

 


farmasi hyacure goz kremiFarmasi Hyacure BB+ Göz Kremi

Göz çevresinde oluşan kırışıklıkların, şişliklerin ve koyu halkaların görünümünü iyileştirir. İçeriğindeki Hyaluronik asit ile hücre yenilenmesini güçlendirerek daha genç ve sağlıklı bir görünüm kazandırır.

2 ml

1104073

 

 

 

 


farmasi bb kremFarmasi BB Krem

35 yaş üstü kadınlar için özel olarak tasarlanmış güçlü kapatıcı özelliğinin yanı sıra hyaluronik asit mucizesiyle cildinize müthiş bir anti-aging etkisi de sağlayan bu özel krem Cildi yeniler, yaşlanma belirtileri ile savaşır, cildin DNA ’sını korur. İçerisindeki vitaminler ve Argan yağıdesteği ile ciltte yaşa bağlı olarak oluşan elastikiyet kaybını kontrol eder. Cilt için muhteşem bir antioksidan olan BB plus, gözenekleri tıkamadan ve maske etkisi göstermeden cilt kusurlarını kapatır. İçerisindeki macadamia özü ve ipek protein ile cildi gün boyu nemlendirir. SPF 25 güneş ışınlarının zararlı etkilerine karşı cildi korur. Göz çevresini derinlemesine nemlendirerek cildin elastikiyetini arttırır. Kırışık karşıtı aktif koruma sağlarken mevcut kırışıklıkların onarılmasına yardımcı olur.

50ml

1104065

 


farmasi hyacure kirisiklik karsiti goz kremiFarmasi BB Göz Kremi

Göz çevresi yüz bölgesine kıyasla 5 kat daha incedir ve daha hassas bir koruma ve bakım gerektirir. Kusur kapatıcı etki ve Hyaluronic asitin mucizevi etkisini bir arada göz çevresi için de mümkün kılan bu çok özel krem; Göz çevresindeki şişliklerin ve koyu halkaların görünümünü iyileştirir. İçeriğindeki Hyaluronik asit ile, hücre yenilenmesini hızlandırır kırışıklıklara karşı savaşıp daha genç, sağlıklı bir görünüm kazandırır.

10 ml

1116005

Kategori

Cilt Bakım

Hızlı Ulaşım

Telefon : 05498109964 - Farmasiye Kayıt Olmak İçin Tıklayın