Farmasi Hyacure +45

Farmasi Hyacure +45

Açıklama

Farmasi HYACURE

Hyaluronik Asit, diğer adıyla hyaluronan cildin kendi yapısında bulunan bir etken maddedir. Çok yüksek kapasitede su tutma özelliğine sahiptir. Bu nedenle hyaluronik asit, su tutma yeteneğiyle cildin esnek, pürüzsüz, parlak ve canlı görünmesini sağlar. Bu şekilde cilt olduğundan daha genç ve kırışıksız bir görünüm kazanır. Ancak, hızla akıp giden seneler cildinizde ciddi hasarlara neden olabilir. Cildinizin elastik özelliğini geri kazanmak ve kırışıklıkların önüne geçmek ister misiniz? 
Farmasi Hyaluronik Asit ve Koenzim Q10 Mucizesi, Dermatolojik olarak test edilmiş bu mucize ile zamanın etkisini yok edin!


farmasi hyacure gece kremiFarmasi Hyacure Age Magic Gece Kremi

Farmasi laboratuarlarında, ilerlemiş yaş cilt sorunları için özel olarak geliştirilmiş Age Magic Multi-action Gece Kremi 45+, cildin doğal yenilenme sürecine girdiği gece saatlerinde ihtiyaç duyulan bakımı sağlar.

  • Kırışık karşıtı aktif koruma sağlarken mevcut kırışıklıkların onarılmasına yardımcı olur.
  • İçeriğinde Hyalüronik asit ile hücre yenilenmesini güçlendirerek daha genç ve sağlıklı bir görünüm kazandırır. 
  • Ko-enzim Q10 hücre yenilenmesinde gereken enerjinin üretimini sağlayarak cildin yenilenme sürecini destekler.

50 ml

1104101

 

 


farmasi hyacure gunduz kremiFarmasi Hyacure Age Magic Gündüz Kremi

Farmasi laboratuarlarında ilerlemiş yaş, cilt sorunları için özel olarak geliştirilmiş Age Magic Advanced Protection Gündüz Kremi 45+ SPF 25, kırışık karşıtı aktif koruma sağlarken mevcut kırışıklıkların onarılmasına yardımcı olur. İçeriğindeki Hyalüronik asit ile hücre yenilenmesini güçlendirerek daha genç ve sağlıklı bir görünüm kazandırır. Koenzim Q10 hücre yenilenmesinde gereken enerjinin üretimini sağlayarak cildin yenilenme sürecini destekler.

50 ml

1104100

 

 

 


farmasi hyacure serumFarmasi Hyacure Age Magic Serum

Farmasi laboratuarlarında, ilerlemiş yaş cilt sorunları için özel olarak geliştirilmiş Age Magic Intensive Therapy Serum 45+, içeriğindeki yoğun aktif oranı ile etkin bir bakım sağlarken, Hyalüronik asit ile hücre yenilenmesini güçlendirerek daha genç ve sağlıklı bir görünüm kazandırır. Ko-enzim Q10 hücre yenilenmesinde gereken enerjinin üretimini sağlayarak cildin yenilenme sürecini destekler.

30 ml

1104106

 

 

 


farmasi bb kremFarmasi BB Magic Kremi

Hyalüronik asit içeren mucizevi formulü ile BB Magic 45+ cilt hücrelerini yenileyerek yaşlanma karşıtı bakım sağlar. Hücre metabolizmasını hızlandırır. Kırışıklıkları ve güneş lekelerini azaltarak dengeli bir cilt tonu sağlar. BB Magic 45+ çok iyi bir antioksidan olmasının yanı sıra özünde bulunan Argan yağı etkinliğiyle ilerleyen yaş ile birlikte gelen elastikiyet kaybını önler. Gözenekleri tıkamadan ve maske etkisi yapmadan cildinizde pürüzsüz bir görünüm sağlar. Ko-enzim Q10 hücre yenilenmesinde gereken enerjinin üretimini sağlayarak cildin yenilenme sürecini destekler.

50 ml

1104102

 

 


farmasi hyacure goz kremiFarmasi Hyacure Age Magic Göz Kremi

Farmasi laboratuarlarında, ilerlemiş yaş cilt sorunları için özel olarak geliştirilmiş Hyacure Age Magic Wrinkle Repair Göz Kremi 45+, göz çevresinde oluşan kırışıklıkların, şişliklerin ve koyu halkaların görünümünü iyileştirir. İçeriğinde bulunan Hyalüronik asit ile hücre yenilenmesini güçlendirerek daha genç ve sağlıklı bir görünüm kazandırır.      

Ko-enzim Q10 hücre yenilenmesinde gereken enerjinin üretimini sağlayarak göz çevresinin yenilenme sürecini destekler.

10 ml

1116006

Kategori

Cilt Bakım

Hızlı Ulaşım

Telefon : 05498109964 - Farmasiye Kayıt Olmak İçin Tıklayın