Farmasi Keratin

Farmasi Keratin

Açıklama

FARMASİ BİTKİSEL KERATİN

Bitkilerden Elde Edilen amino asitlerin hayvansal keratin ile aynı amino asit dizilişine sahip olacak şekilde bir araya gelmesiyle elde edilir.
Saçı besler ve güçlendirir. Saça hacim ve parlaklık kazandırır. Yıpranmış ve işlem görmüş saça canlılık verir. Keratinle saçınıza can verin!

 
Farmasi Keratinli Şampuan farmasi keratinli ampuan

Boya, röfle, perma sonrası yıpranan ve kuruyan saç tellerini güçlendirir. Hacmini artırır, parlaklık ve yumuşaklık kazandırır. Farmasi Keratinli Onarıcı Bakım Şampuanı, yıpranmış ve hasar görmüş saçları besler, onarır ve derinlenmesine temizler.

Farmasi Kuru & Yıpranmış Saçlar İçin Keratinli Onarıcı Şampuan

300 ml

1108138 

 

 

 


farmasi keratinli sac kremiFarmasi Keratinli Saç Kremi

Farmasi Keratinli Saç Kremi ilk kullanımdan itibaren, özellikle boya, röfle, perma gibi kimyasal işlemlerde yıpranan ve kuruyan saçlarınıza nüfus ederek saç tellerini güçlendirir, hacimini artırır, saça parlaklık ve yumuşaklık kazandırır.

Farmasi Keratinli Saç Bakım Kremi

300 ml

1108127

 

 

 


farmasi keratinli sac spreyiFarmasi Keratinli Onarıcı Sprey

Boya, röfle, perma sonrası yıpranan ve kuruyan saç tellerini güçlendirir. Hacmini artırır, parlaklık ve yumuşaklık kazandırır. Farmasi Pro Keratinli Onarıcı Sprey kurumuş cansız saçları korur, besler ve kolay şekil almasını sağlar. Nemli ve kuru saça uygulanabilir.

Farmasi Kuru & Yıpranmış Saçlar İçin Keratinli Onarıcı Sprey

115 ml

1108139

 

 

 


farmasi kristal sac serumuFarmasi Kristal Saç Serumu

İşlem görmüş ve yıpranmış saçların onarımı için özel olarak geliştirimiş Farmasi Kristal Saç Serumu nemli ve kuru saça uygulanabilir. İçeriğindeki argan yağının antioksidan özelliği sayesinde saçları nemlendirir, elektiriklenmeyi önler. Saç uçlarının kırılmasını engellerken, saçları canlandırır ve parlatır. Jojoba yağı ile saç elastiğini artırarak saçlara sağlıklı bir görünüm kazandırır.

Argan ve Jojoba Yağlı Kristal Saç Serumu

30 ml

 

Kategori

Saç Bakım

Hızlı Ulaşım

Telefon : 05498109964 - Farmasiye Kayıt Olmak İçin Tıklayın