Farmasi Leke kremi ve sabunu

Farmasi Leke kremi ve sabunu

Açıklama

çerisindeki özel aktifler sayesinde cilde anında beyazlık kazandırır. Multi vitamin kompleksi cildinizin temel ihtiyaçlarını karşılayarak sağlıklı ve ışıltılı bir görünüm kazandırır. Uzun süreli kullanımda güneş lekelerinin görünümünü azaltmaya yardımcı olur.

 

ÖNEMLİ :

Daha etkili sonuçlar alabilmek için sabundan sonra Cilt Beyazlatıcı Krem'i kullanınız.


 Farmasi Leke Kremi Magical Beauty Facial Whitening Cream

  Lekeli Ciltler İçin Yüz Beyazlatıcı Krem

 Farmasi Laboratuvarlarında özel olarak geliştirilmiş Farmasi Dr.C.Tuna Facial Whitening Cream, içeriğindeki B3 vitamini ve nar ekstraktı ile cilt  beyazlatmaya yardım ederken nemlendirir. Shea yağı ve badem yağı cildin kurumasını engellemeye yardım eder. E Vitamini ve provitamin B5  ile cildinizi besler, korur ve yumuşak bir his verir. Günde iki kez yüz ve boyun bölgenize uygulayın. Güneşlenme sonrası ve makyaj  öncesi  kullanıma uygundur.

  75 ml

  1104020

 

 

 

 


farmasi leke sabunuMagical Beauty Facial Whitening Soap

Lekeli Ciltler İçin Yüz Beyazlatıcı Sabun

Özel bitki karışımı sayesinde lekesiz,pürüzsüz,daha beyaz ve daha genç bir cilde sahip olmanızı sağlar. İpeksi bir yumuşaklık yaratır. Cilt tonunun dengelenmesine ve cildin ölü hücrelerden,yağ kalıntılarından,leke ve çillerden arınmasına yardımcı olur. Tüm cilt tipleri için uygundur.

Kullanımı: Nemli cilde hafifçe sabunu sürünüz ve nazikçe masaj yapınız. 2-3 dakika bekledikten sonra soğuk su ile durulayınız. Gözle temasından kaçınınız.

100 gr.

11190269

Shea yağı doğal bir cilt nemlendiricidir. Özellikle içerdiği yüksek oranlarda ki A, E ve F vitaminleri ile yenilenmeyi ve dolaşımı destekler. Cildi ihtiyaç duyduğu tüm temel elementleri ile besler, elastikiyet sağlar ve doğal cild tonunu dengeler. Ayrıca anti-inflamatuar olarak bilinir.

Vitamin B3, Niacin olarak ta bilinen bu vitamin sağlıklı bir cilt sağlarken akne tedavilerinde destekleyicidir.

Nar ekstresi, cilt üzerinde inanılmaz etkilere sahiptir. Cildi nemlendirir, etkili bir antioksidan ve anti-inflamatuardır. Hücre yenilenmesini hızlandırır. Cildin nemini geri kazanmasını sağlar, temizlenme ve yenilenmesine yardımcı olur.

Tatlı badem, kuru ve çatlak ciltleri çok olumlu etkiler ve pürüzlerini giderir. Kaşları yanan/küsen ya da bir şekilde dökülmüş kişilerin periyodik olarak kaşlarına badem yağı sürmesi çok başarılı sonuçlar verir. Özellikle karın, bel, basen ve kalça kısmında oluşan cilt çatlaklarının giderilmesinde, besleyici, onarıcı, koruyucu, yumuşatıcı ve nemlendirici olarak cilt bakımında badem yağı kullanılmaktadır.

Vitamin E saç ve cilt bakımında sağlık veren bir aktifdir. Kuvvetli bir antioksidandır ve erken yaşlılık etkilerin den korur. Cildi nemlendirmeye, aydınlatmaya ve hücre yenilenmesine katkıda bulunur. Saç derisinde hücre yenilenmesini arttırarak saç dökülmesine karşı savaşır.

Farmasinin Fırsatlar Dünyasından faydalanmak için farmasi kayıt formunu doldurun, danışmanlarımız sizlere ulaşsın, farmasi ye üye olun, sizde kazanın.

Ürünlerimizin fiyat bilgilerine KATALOG bölümden bakabilirsiniz..

 

Kategori

Cilt Bakım

Hızlı Ulaşım

Telefon : 05498109964 - Farmasiye Kayıt Olmak İçin Tıklayın