Farmasi Milkey

Farmasi Milkey

Açıklama

farmasi milkey sampuanFarmasi Milkey Şampuan

Keçi sütü, bal ve badem yağı ile zenginleştirilmiş M’ilkey Şampuan saçları nazikçe arındırırken nemlendirir ve besler. Hasar görmüş saç tellerinin onarılmasına yardımcı olur. Protein kompleksi ile zenginleştirilmiş formülü saçların daha sağlıklı, ipeksi ve parlak görünmesini sağlar. Keçi sütünde bulunan yüksek orandaki yağ asitleri saçları güçlendirir ve ekstra koruma verir.

Keçi Sütü & Bal & Badem

Tüm Saçlar İçin Şampuan

375 ml

1108114

 


farmasi milkey dus jeliFarmasi Milkey Duş Jeli

Farmasi Laboratuarlarında özel olarak geliştirilmiş Milkey Duş Jeli, doğal keçi sütü, bal özü ve badem yağı ile harmanlanmış özel formülü sayesinde cildinizi güzelleştirir ve ipeksi bir bakım sağlar. Hoş kokusuyla banyo keyfine keyif katarken cildinizi gün boyu yumuşacık ve pürüzsüz hissetmenizi sağlar.

Keçi Sütü & Bal & Badem

375 ml

1103112

 

 


farmasi milkey el sabunuFarmasi Milkey El Sabunu

Keçi sütü, Bal ve Badem ekstraktı içeren M’ilkey El Sabunu, gün içerisinde maruz kalınan tüm kirleticilere karşı etkili bir temizlik sunarken ellerinize gerekli olan bakımı sağlar.

Keçi Sütü & Bal & Badem

300 ml

1109047

 

 

 


farmasi milkey el vucut losyonuFarmasi Milkey El ve Vücut Losyonu

Farmasi Laboratuvarlarında özel olarak geliştirilmiş Milkey El ve Vücut Losyonu, cildinizin doğal yollarla yumuşak ve pürüzsüz olması için Keçi Sütü ile zenginleştirilmiştir. Keçi Sütü, cildin elastikiyetini ve yumuşaklığını korur, uzun süre nem ihtiyacını karşılar, cildi yeniler ve yatıştırmaya yardım eder. Bal ve badem özleriyle harmanlanan bu özel formül cildinize eşsiz bir bakım sağlar. Hafif formülü ile kolayca emilir.

Keçi Sütü & Bal & Badem

300 ml

1103116

 

 


farmasi milkey el kremiFarmasi Milkey El Kremi

Farmasi Laboratuvarlarında özel olarak geliştirilmiş Milkey El Kremi, ellerinizin doğal yollarla yumuşak ve pürüzsüz olması için Keçi Sütü ile zenginleştirilmiştir. Keçi sütü, cildin elastiğini ve yumuşaklığını korur, uzun süre nem ihtiyacını karşılar, cildi yeniler ve yatıştırmaya yardım eder. Bal ve badem özleriyle harmanlanan bu özel formül içinde yer alanselenyum gibi mineraller cilt yanıklarının iyileştirilmesinde etkin rol oynar. Hafif formülü ile kolayca emilir.

Keçi Sütü & Bal & Badem

75 ml

1109055

Hızlı Ulaşım

Telefon : 05498109964 - Farmasiye Kayıt Olmak İçin Tıklayın