Farmasi Oliva

Farmasi Oliva

Açıklama

farmasi oliva dus jeliFarmasi Oliva Duş Jeli

Farmasi Laboratuvarlarında özel olarak geliştirilmiş, zeytinyağının besleyici özelliğiyle zenginleştirilmiş Farmasi Oliva Duş Jeli , cildin nemini ve ipeksi görünümünü korumaya yardımcı olurken, nazik bir temizlik sağlar.

Doğan Zeytinyağı

Oliva Besleyici Duş Jeli

375 ml

1103109

 

 


farmasi oliva sampuanFarmasi Oliva Şampuan

Farmasi Oliva Şampuan zayıf, kuru ve yıpranmış saçlar için tasarlanmış zengin içerikli bir üründür. Saçı güçlendiren ve doğal kolajen dengesini koruyan Oleik asit ve nem açısından oldukça zengindir. Saçları güçlendirir ve yumuşatır. Soya, buğday ve mısır proteinlerinden oluşmuş besleyici içeriği saçların sağlıklı, ışıltılı ve pürüzsüz olmasını sağlar. 

Doğal Zeytinyağı

Oliva Besleyici Şampuan

375 ml

1108107

 

 


farmasi oliva sac kremiFarmasi Oliva Saç Kremi

Farmasi Laboratuvarlarında saç şekillendirici ürün ve cihazların kurutup zayıflattığı saçları nemlendirmek ve beslemek için özel olarak geliştirilen O’liva Dry & Damaged Hair Conditionerelektriklenmeyi önler ve saçın kolay taranmasını sağlar. Saç tellerini yumuşatıcı etkisi bulunan zeytinyağı ile saçlara doğal parlaklık verir, hacim kazandırır ve saçların daha sağlıklı olmasını sağlar. İçerisinde yer alan doğal aktifler ve Vitamin E ile saçı besleyerek güçlendirir.

Doğal Zeytinyağlı

Oliva Besleyici Saç Kremi

300 ml

1108121

 


farmasi oliva el sabunuFarmasi Oliva El Sabunu

Zeytinyağı ile zenginleştirilmiş O’liva Hand Wash, cildin kolajen yapısını ve elastikiyetini iyileştirir. Cildi yeniler, yumuşatır ve pH dengesinin korunmasına yardımcı olur. Zeytinyağının içinde bulunan Oleik asit cildin ekstra nem kazanmasını ve dış etkenlerden daha az etkilenmesini sağlar.

Doğal Zeytinyağı

Oliva Besleyici El Sabunu

300 ml

1109022

 

 


farmasi oliva el kremiFarmasi Oliva El Kremi

O’liva el kremi hasar görmüş ve çatlamış elleri onarıp bakım yapmak için tasarlanmış, son derece zengin içerikli bir üründür. Hafif yağsız formülü ile hızlı bir şekilde sertleşmiş derinin içine nüfuz eder. Zeytinyağı, içeriğinde yer alan eşsiz protein kompleksi ile ekstra nem ve yumuşaklık sağlarken gün içerisinde kirlilik ve toksinlere maruz kalan deri hücrelerinin onarımına yardımcı olur.

Doğal Zeytinyağı

Oliva Besleyici El Kremi

75 ml

1109043

Hızlı Ulaşım

Telefon : 05498109964 - Farmasiye Kayıt Olmak İçin Tıklayın