Farmasi Pudra

Farmasi Pudra

Açıklama

Mükemmel Ten Görünümü İçin Hayallerinizin Ötesine Geçin!

Farmasi Pudra ile anında doğal bir aydınlık, kadifemsi görünüm veren pudra çeşitleri yüzünüzdeki mucizevi görünümüyle sizde alışkanlık yapacak!


bb pudraBB Pudra

Farmasi BB Pudra, narin yapısı ile cilt kusurlarını mükemmel şekilde kapatarak doğal, kadifemsi bir görünüm sağlar. BB All in One Pudra mucizesi optik olarak ışığı yansıtıp cildin genç görünmesinde etkilidir.

BB All in One Powder

14 g

1302345

 

 

 

happy face pudraHappy Face Pudra

Cildinizde doğal bir görünüm sağlayan yapısıyla cilt kusurlarını yok ederek anında kapatır. Parlamayı engelleyerek, cildi kurutmadan kalıcılığını korur. Uzun süre kalıcılık sağlar.

14 g

1302105

 

 

 

 


silky touch pudraSilky Touch Pudra

Özel formülü sayesinde parlamayı engelleyerek pürüzsüz ve doğal bir görünüm kazandırır. Yoğun nemlendirici pigmentler sayesinde yoğun maske etkisi yapmadan gün boyu mükemmel kalıcı etki sağlar.

İpeksi formülü ile cilt kusurlarını profesyonel bir şekilde kapatır.

14 g

1302054

 

 

 


terra cotta pudraTerra Cotta Pudra

Mükemmel ten görünümü için ve anında doğal bir aydınlık, kadifemsi bir görünüm veren Porselen Pudra yüzünüzdeki mucizevi görünümüyle sizde alışkanlık yapar.

14 g

1302377

 

 

 

 

Farmasi Zen Pudra

Farmasi Zen Pudra ile Mükemmel Ten Görünümü İçin Hayallerinizin Ötesine Geçin. Farmasi Zen Pudra ile anında doğal bir aydınlık, kadifemsi görünüm veren pudra çeşitleri yüzünüzdeki mucizevi görünümüyle sizde alışkanlık yapacak. Farmasi Zen Pudra' nın birbirinden güzel tonlarıyla vazgeçilmeziniz olacak.

14 gr

Kategori

Makyaj

Hızlı Ulaşım

Telefon : 05498109964 - Farmasiye Kayıt Olmak İçin Tıklayın