Farmasi Pure Herbal El Kremi

Farmasi Pure Herbal El Kremi

Açıklama

Farmasi Pure Herbal El Kremi

Hücrelerin onarılmasına ve cildin korunmasına yardımcı olur. Aloe Vera  özleri Anavatan'ı Kuzey Afrika olan Aloe Vera "Çöllerin zambağı" olarak adlandırılır. 20 mineral, 18 vitamin ve 12 amino asit içeren bu bitki cildinizin uzun süreli nemlenmesine, cildin beslenmesine cildin yatışmasını, doymamış yağ asitlerine, cilt tahrişlerinin azalmasına ve cilt bariyerinin yapılanmasına yardımcı olur.


Farmasi Pure Herbal Koruyucu El Kremi farmasi koruyucu el kremi

İçeriğindeki 10 Bitki özü ile ellerinize komple bakım yapar. Yeşil Çay Özleri, ile cildinizi pürüzsüzleştirir. Zeytin Yağı 'nın, etkisi cildinizin uzun süre nemli kalmasını sağlar. Papatya Özleri, cildinizi yatıştırır ve tahrişleri onarmaya yardımcı olur. Susam Özleri, cildin kaybettiği mineralleri geri kazanmasına ve canlanmasına yardımcı olur. B1 & B2 Vitaminleri ile cilt hüclerinin yenilenmesinde etkilidir.

75 ml

1109205

Paraben,Parafin İçermez!

 

 
 

farmasi yatistirici el kremiFarmasi Pure Herbal Yatıştırıcı El Kremi
 
Lavanta Özleri, rahatlatıcı etkisiyle cildin pürüzsüzleşmesine, Mavi Kantaron Özleri, cildi korumaya ve yatıştırmaya, Isırgan Özleri, cildi sıkılaştırıcı ve tahrişleri yatıştırıcı etkiye sahiptir. B3 Vitamini, cilt yapısının geri kazanmasına ve cilt bariyerinin oluşmasına yardımcı olur. 

75 ml

1109208

Paraben, Parafin içermez

 

 

 


farmasi besleyici el kremiFarmasi Pure Herbal Besleyici El Kremi
 
Mor Orkide Özleri, cildin beslenmesine, Buğday Özleri cildin uzun süreli nemli kalmasına ve pürüzsüzleşmesine, At Kestanesi Özleri, cilt kızarıklarının azalmasına ve cildin yeniden yapılanmasına, E vitamini cildin en üst katmanının nem tutma kapasitesini artırmaya yardımcı olur.

75 ml

1109207

Paraben, Parafin İçermez!

 


farmasi onarici el kremi Farmasi Pure Herbal Onarıcı El Kremi
 

Altın Çiçeği, ciltte ki yaraların iyileşmesine, Hücrelerin onarılmasına, cildin korunmasına, Aloe Vera Özleri, 20 mineral, 18 vitamin ve 12 amino asit içeren bu bitki cildinizin uzun süreli nemlenmesine, beslenmesine ve yatışmasına, doymamış yağ asitleri cilt tahrişlerinin azalmasına ve cilt bariyerlerinin yeniden güzel görünüm kazanmasına yardımcı olur.
Hücrelerin onarılmasına ve cildin korunmasına yardımcı olur.

75 ml

1109206

Paraben, Parafin İçermez!

Hızlı Ulaşım

Telefon : 05498109964 - Farmasiye Kayıt Olmak İçin Tıklayın