Farmasi Rose Therapy

Farmasi Rose Therapy

Açıklama

farmasi rose therapy dus jeliFarmasi Rose Therapy Duş Jeli

Farmasi Rose Therapy Duş Jeli, kremsi yapısıyla cildinizde köpürürken derinlemesine temizlik sağlar. Gül suyunun cilt tonunu düzenleyici ve dengeleyici özellikleri vardır. Ayrıca ciltte oluşabilecek leke, kızarıklık ve yaraların iyileşmesine yardım eder.

Isparta Gülü

375 ml

1103126

 

 

 


farmasi rose therapy el vucut losyonuFarmasi Rose Therapy El ve Vücut Losyonu

Rose Therapy El ve Vücut Losyonu, uzun süreli nem ve yumuşaklık sağlamak için geliştirilmiştir. Ana bileşeni doğal gül suyu olan bu losyon, gül suyunun anti-enflamatuvar etkisi ile güneş yanıklıklarının iyileştirilmesine de yardımcı olur. Tüm cilt tipleri için kullanılabilir

Isparta Gülü

300 ml

1103125

 

 

 


farmasi rose therapy sampuanFarmasi Rose Therapy Şampuan

Ferahlatıcı formüle sahip Rose Therapy Şampuan, saçları onarırken tüm bakımını da yapar. Saçların kolajen yapısı, gün içerisinde maruz kalan kirlilik ve kimyasallar nedeniyle yıpranır. Gül suyunda bulunan doğal Omega içeriği, saçların doğal pH’ ını ve kolajen yapısını korumaya yardım eder. Saçların yumuşak, sağlıklı ve dokunulası olmasını sağlar.

Isparta Gülü

375 ml

1108118

 

 


farmasi rose therapy el sabunuFarmasi Rose Therapy El Sabunu

Rose Therapy El Sabun 'unun içeriğindeki saf gül suyu sayesinde daha pürüzsüz ve ipeksi bir cilt sağlar. Gül ekstraktının doğal antiseptik ve anti-bakteriyel özellikleri istenmeyen kir ve bakteriyi tamamen uzaklaştırır. Gül suyunun nötral pH’ ı cildin doğal dengesinin korunmasına yardım eder, cildin daha yumuşak ve genç görünümlü olmasını sağlar.

300 ml

1109061

 

 

 


farmasi rose therapy el kremiFarmasi Rose Therapy El Kremi

Farmasi Laboratuvarlarında özel olarak geliştirilmiş Farmasi Rose Therapy El Kremiformülündeki Doğal Gül Suyu ile kurumuş, çatlamış ciltleri anında yumuşatarak rahatlatır. Zengin ve yumuşak dokusu sayesinde yağlı bir his bırakmaz. Gül suyunun cildi yenileme özelliği sayesinde ellerinizi nemlendirir ve besler.

Isparta Gülü

75 ml

1109064

Hızlı Ulaşım

Telefon : 05498109964 - Farmasiye Kayıt Olmak İçin Tıklayın