Farmasi Ruj

Farmasi Ruj

Açıklama

DOLGUN VE ÇARPICI DUDAKLAR!

Sezonun modasını yansıtan birbirinden mükemmel renklere sahip Farmasi Ruj çeşitleri ile dolgun, kusursuz ve baştan çıkarıcı dudaklara sahip olun. Yumuşak dan hafif tonlara kadar çeşitli renk ailelerinden oluşan tamamen büyüleyici renklerin yarattığı bu baştan çıkarıcı renkler ile eşsiz güzellikte dudaklara sahip olacaksınız.


farmasi glamoure rujFarmasi Glamoure Ruj 

Farmasi Glamoure Ruj ister günlük kullanım isterseniz de özel gecelerde rahatlıkla kullanabileceğiniz bir ruj, Bu renk sağlıklı bir görüntü yakalamanızı sağlarken aynı zamanda makyajinizi tamamlar. Sürmesi yumuşak ve dudakları nemlendirirken parlatıyor.

Glamoure Shine Ruj

4 gr

1305033

 

 

 


farmasi mat rujFarmasi Mat Ruj

E vitmini içeren Farmasi Mat Ruj, içeriğindeki özel formülü sayesinde dudaklarınızı kurutmaz, uzun süre kalıcı canlılık sağlar, dağılmaya karşı etkilidir. Farmasi Matte Lipstick Ruj kıpkırmızı  ve bir sürüşle birgün boyunca tazelemeye ihtiyaç birakmiyor. Ayni zamanda içinde zararlı, kimyasal ve katkı maddesi içermiyor.

Mat ruj ile saatler süren güzelliği yaşayın!

Matte Ruj

4 gr

1303368

 

 


farmasi elegant rujFarmasi Elegant Ruj

Dudakların derinlemesine canlanmasına ve yumuşamasına yardım eden E Vitamini karışımı ile yoğun nem formülü içerir. Bronz tene yakışan bazı renkler var ki, yazın bu renkleri kullanmamak kayıp olur. Farmasi Elegant Ruj tam size göre mercan tonlarına yakın bir renk. Sürümü kolay, dudakları nemlendirip besliyor.

Elegante Ruj

4 gr

1301156

 

 

 

 


farmasi rouge rujFarmasi Rouge Ruj

Dolgun ve Çarpıcı Dudaklar!

Farmasi Rouge Ruj koşturmalı bir gün için makyajınızın en iyi dostlarından biri. Nemlendirici formülü dudaklarınızı anında yumuşatıyor. Farmasi Rujları hayvansal madde içermiyor.

Rouge Lipstick

4 gr

1303202

 

 

 


farmasi cift tarafli rujFarmasi Çift Taraflı Ruj

Dudaklarınızda Çift Etki Yaratın! 

Farmasi Çift Taraflı Ruj ve Parlatıcı dudakları hafif bir pırıltı verirken diğer tarafı mat bir parlaklık vererek güzelleştirir. Birbiriyle uyumlu iki farklı rengi  mevcuttur. Rujun özel aynalı ambalajı sayesinde ayna aramaya son. Dudakları gözle görülür şekilde belirginleştirerek parlak ve çarpıcı görünüm sağlar, dudakları nemlendirirken bir taraftan bakım yapar.

Çift Taraflı Ruj ve Parlatıcı

4 gr

9303002

 

 


farmasi true rujFarmasi True Ruj

Yumuşak dan hafif tonlara kadar çeşitli renk ailelerinden oluşan tamamen büyüleyici renklerin yarattığı bu baştan çıkarıcı renk tonlarıyla dudaklarınızın ön plana çıkmasını sağlayınız.

Color Rouge 

True Color Ruj

4 gr

1303012

 

 


farmasi bb rujFarmasi BB Ruj

Dudaklarınız Yenilensin!

Farmasi BB Lipstik Ruj  Sürümü kolay yumuşacık duruyor, SPF etkisi ile dudaklarınızı koruyor, hafif renk verirken aynı zamanda nemlendiriyor. Dudaklarınıza onarıcı etkisiyle bakım yapar, yumuşatır. Bu sayede doğal görüntüye kavuşuyorsunuz.

4g

1303411

 

 

 

 


 

farmasi kalem rujFarmasi Kalem Ruj

Geliştirilmiş kapatıcılık sağlayan formülü ile Farmasi Kalem Ruj, yoğun kremsi ve parlak renklerle, dudakları anında belirgin bir renk ile kaplarken; yumuşak, konforlu doku ile sarar ve şekillendirir.

4 gr

9700486

 

 

 

 


 Farmasi Zen Ruj

Sezonun modasını yansıtan birbirinden mükemmel renklere sahip Farmasi Zen Ruj çeşitleri ile kusursuz ve baştan çıkarıcı dudaklara sahip olun. Yumuşak dan hafif tonlara kadar çeşitli renk ailelerinden oluşan tamamen büyüleyici renklerin yarattığı bu baştan çıkarıcı renkler ile eşsiz güzellikte dudaklara sahip olacaksınız. Farmasi Zen Ruj' un birbirinden güzel renkleri sizleri bekliyor.

4 g


Farmasi Zen Likit Ruj

Tüm Anne ve kızların, yeni favorisi olacak Zen Likit Ruj herkesi büyüleyecek. Kolay sürümü ve likit formülüyle birbirinden güzel renkleriyle kirmizdan, bordoya, bordo'dan pembeye, pembeden, turuncuya, turuncudan, ten rengine ürün seçenekleriyle donatılmıştır. Nemlendirici özelliği ile dudaklarınızı besleyen Zen Likit Ruj, diğer tarafından ise dudaklarınıza ışıltı veren renkleriyle eşsiz güzellik dudaklar.

6g

Kategori

Makyaj

Hızlı Ulaşım

Telefon : 05498109964 - Farmasiye Kayıt Olmak İçin Tıklayın