Farmasi Sabun

Farmasi Sabun

Açıklama

Farmasi Sabun

Günlük bakımımızı yaparken aldığımız kimyasalları düşündünüz mü hiç? Peki ellerimizi ve yüzümüzü temizlediğimiz sabunlar, sizce ne kadar sağlıklı? 
Farmasi ürünleri %100 doğal ve bitkiseldir. 
Sabunları el yapımıdır. Kimyasal içermez, hiçbir hayvansal yağ ve paraben içermez. Farmasi sabunları şifalı bitkilerden yapıldığı için düzenli kullanımda sonuç almanız mümkündür. Bir insan için en önemli olan şeylerin başında sağlık gelir. Unutmayın! Sağlık olmazsa hiç birşey olmaz.


farmasi sarimsakli sabunFarmasi Sarımsak Sabunu

Saç dökülmelerini önlemeye yardımcı olur. Saç diplerini güçlendirerek saçların sağlıklı uzamasını sağlar. Farmasi sarımsaklı sabun antimikrobiyel yapısı nedeniyle mantar, egzema ve saçkırana iyi gelmektedir. Sarımsak sabunu, saçınızı yıkamak için kullanabileceğiniz ve saçınıza pek çok faydası bulunan bir sabun türü olarak karşımıza çıkıyor. Bu sabun saçlarda sıklıkla karşımıza çıkan sorunlar olan kepek, saç kırılmaları ve dökülmeleri gibi sorunlarınızı çözebilme konusunda size gereken desteği sağlayabilmektedir. El yapımı ve organik bir sabun olması bakımından saça canlılık katabilecek olması sebebi ile bayanların özellikle tercih ettikleri de görülebiliyor.

Hiçbir Hayvansal Yağ ve Paraben içermez.

1119031

 

 
 

farmasi aynisefa sabunuFarmasi Aynısefa Sabunu

Farmasi Aynısefa Sabunu mükemmel bir yüz ve banyo sabunudur. Doğal bileşenlerle nemlendiriciler içeren formülü ile cildinize zarar vermeden temizler. cildinizin kurumasını önler ve bir bariyer görevi görerek cildinizin doğal özelliğini korumasını sağlar.  Çatlak görünümünü azaltmaya yardımcıdır.

Hiçbir Hayvansal Yağ ve Paraben içermez.

1119030

 

 

 


farmasi cay agaci yagli sabunFarmasi Çay Ağacı Yağlı Sabun

Cildi Ferahlatır, vücudunuzdaki organizmalara karşı antiseptik bir duvar oluşturur, akne ve ayak mantarı yada kokması gibi problemlere karşı düzenli kullanıldığında etki gösterir, gözeneklerin sıkılaşmasına, lekelerin ve siyah noktaların görünümün azalmasına yardımcı olur, cildin sağlıklı ye vayğsız olmasını sağlar, cilt problemleri için, Günde 3 kere uygulanması tavsiye edilmektedir.

Hiçbir Hayvansal Yağ ve Paraben içermez.

1119037

 

 

 
 

farmasi tahta altlikli sabunFarmasi Isırgan Otlu Tahta Altlıklı Sabun

Isırgan otu içerdiği özler sayesinde vücuttaki sivilce lekelerini ve yaralarını iyileştirir, sıcak su ile banyo masajında romatizmalı ve ağrılı bölgelerde rahatlama sağlar, Isırganlı Doğal Sabun bileşimindeki zengin vitamin ve mineral içeren, saç ve cilde yararlı olduğu bilinen ısırgan ekstresi ve çörekotu yağı ile saç dökülmesinde, yağlı, kepekli ve problemli saçların bakımında, doğal antiseptik özelliği ile cilt temizliğinde kullanılır. 

Hiçbir Hayvansal Yağ ve Paraben içermez.

1119008

 

 

 


farmasi inci sabunuFarmasi İnci Tozu Sabunu

İnci tozu cilt sağlığı alanında detoksifikasyon amacıyla kullanılmaktadır, cildin metabolizmasını hızlandırarak hücre yenileyici, sıkılaştırıcı, canlandırıcıdır ve kırışıklık önlemeye yardımcı olur, cildin güneş ışınlarından korunmasına yardımcı olurken cildin elastikiyet kazanmasını da destekler, ölü hücrelerin atılmasına, kızarıklıkların azalmasına ve çillerin belirginliğinin azalmasına yardımcı olur.

Hiç bir hayvansal yağ ve paraben içermez

1119036

 

 

 

 


farmasi papatyali tahta altlikli sabunFarmasi Papatyalı Tahta Altlıklı Sabun

Rahatlatıcı çiçek kokusuyla papatya, cildi temizler, cilt lekelerinin giderilmesine yardımcı olur. İçerdiği özler sayesinde cilde tazelik ve ferahlık kazandırır, apatya Sabunu göz kapağı iltihaplarına iyi gelir, gözaltı torbalarında etkilidir, cildin dinlenip, rahatlamasını sağlar, selülit tedavisi için kullanılır, egzamaya, kaşıntıya ve mantara iyi gelir, saçlara dolgunluk ve parlaklık verir, ciltte oluşan lekeler ve kararmalar için de faydalıdır.

Hiçbir Hayvansal Yağ ve Paraben içermez.

1119009

 

 

 


farmasi hammam bittim sabunuFarmasi Hammam Bıttım Sabunu

Hammam Bıttım sabunu Siirt ilimizde yetişen özel Çitlembik yapraklarından elde edilen Çitlembik yağından yapılır.

Saç dökülmesini ve kepeklenmeyi önler, antiseptik (mikrop öldürücü) özelliği olduğundan deri hastalıklarının pek çoğuna, egzamaya, mantara, ergenlik sivilcelerine, saç diplerindeki yara ve tahrişlere karşı çok etkilidir, varisleri rahatlatmak için kullanılır, gözenekleri açar, vücudu rahatlatır, %100 doğal ve bitkiseldir, tamamen doğal ürünlerden üretildiğinden yan etkisi yoktur, saçları besleyerek yumuşak hale getirir, beyazlaşmış saçlara doğal güç verip zamanla siyahlaştırır, saçlara tabi parlaklık ve canlı bir görünüm kazandırır. Kuru saçları nemlendirir.

Hiçbir Hayvansal Yağ ve Paraben içermez.

1119032

 


farmasi kirisiklik karsiti sabunFarmasi Kırışıklık Karşıtı Doğal Pirinç Sabunu

Kırışıklık Karşıtı Doğal Pirinç Sabunu Pirinç proteini cildi güzelleştirerek sadelik katar ve yaşlanmaya karşı etkili bakım sağlar. Günlük cilt temizliği için uygundur. Pirinç Doğal Sabunun bileşiminde içerdiği özler sayesinde cilt bakımından çok yönlü etkili bir sabundur. Cildi besler, sağlıklı bir görünüm kazandırır. Cilt yaraları, kızarıklık, kaşıntı, hastalıklarında ve hertürlü cilt deri rahatsızlıklarında temizleyici sabun olarak kullanılabilir. 

Hiçbir Hayvansal Yağ ve Paraben içermez.

1119035

 

 

 


Farmasi Deniz Mineralli Sabun

Farmasi Deniz Mineralli Sabun; cildinizi temizlerken nemlendirir. Hoş kokusuyla dilediğiniz her an tatlı deniz esintisi hissetmenizi sağlar. Yaşlanma karşıtı özellği vardır. Cilt hücrelerini yeniler, cilde canlılık verir.

Naturelle Deniz Mineralli Sabun

100 g

1119043

Kullanımı: Deniz Mineralli Sabunu sabah akşam kullanabilirsiniz. Her cilt tipi için uygundur. 


Farmasi Nar Özlü Sabun

Farmasi Nar Özlü Sabun; Antioksidan bakımından zengin özler içerir. Cildinizin gün içinde maruz kaldığı kirleticilerin sebep olduğu hasarlara karşı dirençli olmasına yardımcı olur. Farmasi Nar Özlü Sabun içerdiği punisik asit sayesinde cilt üzerinde Antioksidan etki oluşturur. Nar özlü sabun kırışıkların giderilmesine yardımcı olur. Cildi kanserojen etkilerden korur, böylece cildin parlak ve esnek görünmesine yardımcı olur. Özellikle alerjiye yatkınlığı olanların ve bebeklerin yıkanmasında idealdir.

Naturelle Nar Özlü Sabun

100 g

1119042

Kullanımı: Sabah akşam kullanımı uygundur. Tüm ciltler kullanabilir.


Farmasi Mukallat, Gül ve Çörek Otlu Sabun

Farmasi Mukallat Sabunu Çörek Otu ve Gül Özleri ile zenginleştirilmiş egzotik kokusuyla mistik bir deneyim sunar. Antiseptik özelliği bulunan Mukallat Sabunu cildi derinlenmesine temizler besler ve nemlendirir. Farmasi Mukallat Sabunu her türlü cilt sorunlarını önler. Ciltteki doğum lekelerini önler. Çatlamış ciltlere çok iyi gelir. Alerjik ciltler için uygun bir sabundur. Cildi yumuşatır cilde hoş bir koku verir. Cilde canlılık kazandırır ve gerginleştirir. Mukallat sabunu egzamaya çok iyi gelir. Rahatlatıcı, canlandırıcı antiseptiktir. Tüm cilt tipleri için uygundur.

Kullanımı: Sabah Akşam Kullanımı Uygundur.

Mukallat Sabunu

125 g

1119045


Farmasi Hammam Royal Oud Sabun

Saç dökülmesini ve kepeklenmeyi önler. Antiseptik (mikrop öldürücü) özelliği olduğundan deri hastalıklarının pek çoğuna, egzamaya, mantara, ergenlik sivilcelerine, saç diplerindeki yara ve tahrişlere karşı çok etkilidir. Varisleri rahatlatmak için kullanılır. Gözenekleri açar. Vücudu rahatlatır. %100 doğal ve bitkiseldir. Tamamen doğal ürünlerden üretildiğinden yan etkisi yoktur. Saçları besleyerek yumuşak hale getirir. Beyazlaşmış saçlara doğal güç verip zamanla siyahlaştırır. Saçları besler. Saç dökülmesini önler. İnce ve kırılan saçları güçlendirir. Saçlara tabi parlaklık ve Canlı bir görünüm kazandırır. Kuru saçları nemlendirir. Saç diplerinde bakteri oluşumunu önler. Kepek oluşumunu giderir. Kaşıntıya iyi gelir.

Hammam Royal Oud Sabunu

125 g 

1119044

Hızlı Ulaşım

Telefon : 05498109964 - Farmasiye Kayıt Olmak İçin Tıklayın