Farmasi Seatherapy

Farmasi Seatherapy

Açıklama

Farmasi Laboratuvarlarında özel olarak geliştirilmiş Seatherapy Duş Jeliyle uzun süren banyo ferahlığının ve tazeliğin keyfini sürün.


Farmasi Seatherapy Şampuan farmasi seatherapy sampuan

Seatheraphy Onarıcı Bakım Şampuanı, antioksidan etkili Su Yosunu Ekstraktı ile zenginleştirilmiş formülü saçlarınızı dış etkenlerden korur, derinlemesine nemlendirir ve saç derinizi yatıştırır. İçindeki Aloe Vera Ekstraktı ile saçlarınızı nemlendirir, onarır, rahatça taranmasını ve kolayca şekil almasını sağlar. Su yosunu ile saç derisini yatıştırır. Canlandırıcı ve onarıcı bir temizlik sağlar.

375 ml

1108115

Yosun & Aloe Vera

 

 


farmasi seatherapy dus jeliFarmasi Seatherapy Duş Jeli

Vücudunuzun cilt bakımı için Yosun Özü ve Aleo Vera ile formülüze edilmiştir. Muhteşem kokusu ile denizden gelen dinlendirici etkisini teninizde hissedeceksiniz. Cildinize yumuşaklık sağlar ve parlaklık kazandırır.

375 ml

1103113

Yosun & Aloe Vera

 

 

 


farmasi seatherapy el sabunuFarmasi Seatherapy El Sabunu

Denizden gelen güzellik sırrı ile tanışın. Ellerinizdeki dinlendirici etkiyi ve ferahlığı hissedin. Köpük sıvı sabun ellerinizin nem ihtiyacınızı karşılayarak yumuşatır ve derinlemesine temizler. Pompa yardımı uygulayınız ve durulayınız. Köpük formundan dolayı yumuşak bir yapısı vardır ve kolay durulanır.

300 ml

1109048

Yosun & Aloe Vera

 

 


farmasi seatherapy el vucut losyonuFarmasi Seatherapy El ve Vücut Losyonu

Deniz yosunu ve Aloe Vera katkılı Seatherapy El ve Vücut Losyonu, cildinizi nemlendirirken ferahlık katarak canlandırır. Mineral içerik bakımından zengin bir formüle sahiptir. Kesinlikle çok çabuk emilen bir krem. Yosun ve Aloe Vera doğanın en dengeli vitamin ve mineral kaynağıdır. Cildinizi arındırır, pürüzsüzleştirir, uzun süreli nemlendirici etki sağlar. Cilt yapısını yeniden canlandırır.

300ml

1103118

Aloe Vera & Yosun

 

 


farmasi seatherapy el kremiFarmasi Seatherapy El Kremi

Deniz yosunu ve Aloe Vera katkılı Seatherapy El Kremi, cildinizi nemlendirirken ferahlatarak canlandırır. Deniz yosunu, kırmızı ve iltihaplı ciltleri yatıştırmaya yardımcı olan doğal bir anti-enflamatuvardır. Cildi nemlendirerek çatlak görünümünü azaltır. Cilt hücrelerini ve tırnakları güçlendiren mineral içerik bakımından zengin bir formüle sahiptir.

75 ml

1109056

Aloe Vera & Yosun

Hızlı Ulaşım

Telefon : 05498109964 - Farmasiye Kayıt Olmak İçin Tıklayın