Farmasi SKINTRENDS Kuru ve Hassas Cilt Bakım Ürünleri

Farmasi SKINTRENDS Kuru ve Hassas Cilt Bakım Ürünleri

Açıklama

 KURU VE HASSAS CİLTLER SERİSİ

Sebum azlığından dolayı girilen, kuruyan, hassasiyet ve hatta çatlamalara kadar giden bir cildin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak SKINTRENDS serisi ile cildiniz rahatlayacak. Hassas formüllü süt temizleyicisi, hafif yapıdaki toniği ve yoğun nem sağlayacak bakım kremleri ile pürüzsüz bir cilde sahip olacaksınız.


 skintrends kh temizleme sutuTEMİZLEME SÜTÜ

Kir ve makyaj kalıntılarını nazikçe temizlerken, yatıştırır. İçeriğindeki doğal nemlendiriciler ile cildin nem bariyerini korur.

Kullanımı : Sabve akşam bir parça pamuk yardımıyla yüzünüze ve boynunuza uygulayın. Su ile yıkamaya gerek yoktur. Yumuşak ve hafif içeriği sayesinde göz makyajınızı da temizleyebilirsiniz.

SkinTrends Kuru ve Hassas Ciltler İçin Temizleme Sütü

225 ml

1104111 

 

 


 skintrends kh temizleme tonigiTEMİZLEME TONİĞİ

Hafif ve alkolsüz formülü ile makyaj ve kir izlerini yok ederken, cildinizi rahatlatır. Cildinizi doğal içerikleri ile kurutmadan yatıştırır.

Kullanımı : Sabve akşam bir parça pamuk yardımıyla dairesel hareketlerle yüzünüze ve boynunuza göz çevresi hariç uygulayın.

SkinTrends Kuru ve Hassas Ciltler İçin Temizleme Toniği

225 ml

1104113

 

 


skintrends kh gunduz kremiGÜNDÜZ KREMİ

Cildinizin ihtiyacı olan yoğun nemi karşılar. Cildinizin nem oranını artırırken, zengin içeriği cildinizi besler. Acai Berry ve SPF 15 ile serbest radikallere karşı cildinizi korur. Acai Etkisinin antioksidan özelliği ve SPF 15 sayesinde cildinizi tüm gün boyunca korur.

Kullanımı : Derinlemesine temizlenmiş ve arınmış olan yüz ve boyun bölgenize göz çevresi hariç dairesel hareketlerle uygulayın.

SkinTrends Kuru ve Hassas Ciltler İçin Gündüz Kremi

50 ml

1104119

 

 


skintrends kh gece kremiGECE KREMİ

Cildinizi gece boyunca derinlemesine nemlendirir. Uyku esnasında cildinizi besler, yatıştırır ve harika bir cilt ile uyumanızı sağlar. Acai etkisinin antioksdan içeriği stress, hava kirliliği gibi nedenlerden dolayı yorgun görünen cildinizi canlandırır.

Kullanımı : Derinlemesine tazelenmiş ve arınmış olan yüz ve boyun bölgenize göz çevresi hariç dairesel hareketlerle uygulayın.

SkinTrends Kuru ve Hassas Ciltler İçin Gece Kremi

50 ml

1104118

Kategori

Cilt Bakım

Hızlı Ulaşım

Telefon : 05498109964 - Farmasiye Kayıt Olmak İçin Tıklayın