Farmasi SKINTRENDS Normal Cilt Bakım Ürünleri

Farmasi SKINTRENDS Normal Cilt Bakım Ürünleri

Açıklama

NORMAL CİLTLER SERİSİ

Fazla yağ, aşırı kuruluk, hassasiyet ya da sivilce gibi şikayetleri olmayan cilt tipine sahip olabilirsiniz. Ama bu cildinize bakım yapmanıza gerek olmağı anlamına gelmez. Normal cilt tipleri için formüle edilmiş olan seri cildinizin günlük ihtiyaçlarını karşılayacak, cildinizin sağlık ve güzellikle ışıldamasını sağlayacak.


 skintrends normal ciltler  için temizleme jeliTEMİZLEME JELİ

SabunSLS ve SLES içermeyen doğal içerikli formül ile cildinizin tüm günün kir, makyaj kalıntısından nazikçe arındırır, canlandırır. Cildinizin nem dengesini bozmaz, kurutmadan temizler

Kullanımı : Sabah ve akşam, ıslak yüze yeterli miktarda jeli dairesel hareketler ile bir iki dakika boyunca uygulayın ve bol suyla durulayın.

SkinTrends Normal Ciltler İçin Temizleme Jeli

200 ml

1104109

 

 


 skintrends normal ciltler için  temizleme tonigiTEMİZLEME TONİĞİ

Jel ile derinlemesine temizlenmiş gözeneklerinizi sıkılaştırır. Bırakacağı ferah hisle cildinizi tazeler

Kullanımı : Sabah ve akşam, bir parça pamuk yardımı ile, dairesel hareketlerle göz çevresi hariç yüzünüze ve boynunuza uygulayın

SkinTrends Normal Ciltler İçin Temizleme Toniği

225 ml

1104114 

 


skintrends normal ciltler için gunduz kremiGÜNDÜZ KREMİ

Uygulandığı andan itibaren cildinizi hızla nemlendirir, günlük nem ihtiyacınızı karşılar. Acai etkisi antioksidan özelliği ve SPF 15 sayesinde cildinizi tüm gün boyunca serbest radikallere karşı korur.

Kullanımı : Derinlemesine temizlenmiş ve arınmış olan yüz ve boyun bölgesine göz çevresi hariç dairesel hareketlerle uygulayın

SkinTrends Normal Ciltler İçin Gündüz Kremi

50 ml

1104106

 

 


skintrends normal ciltler için gece kremiGECE KREMİ

Gece boyu yoğun nem sağlar. cilt hücrelerinin yenilenmesini destekler. Acai etkisinin antioksidan içeriği stres, hava kirliliği gibi nedenlerden dolayı yorgun görünen cildinizi canlandırır.

Kullanımı :Derinlemesine temizlenmiş ve arınmış olan yüz ve boyun bölgenize göz çevresi hariç dairesel hareketlerle uygulayın.

SkinTrends Normal Ciltler İçin Gece Kremi

50 ml

1104115
skintrends göz kremiBütün Cilt Tipleri İçin Göz Kremi

Göz çevresinin yoğun nem ihtiyacını karşılarken içeriğindeki Acai Antioksidan Etkisi ile koyu renk halkalarının, göz torbalarının görünümünü azaltmaya yardımcı olur.

Kullanımı :Sabah ve akşam, temiz göz çevresine nazikçe parmak uçlarınız ile uygulayın.

SkinTrends Tüm Ciltler İçin Göz Kremi

15 ml

1116007

 

Kategori

Cilt Bakım

Hızlı Ulaşım

Telefon : 05498109964 - Farmasiye Kayıt Olmak İçin Tıklayın