Farmasi Sun Güneş Kremi

Farmasi Sun Güneş Kremi

Açıklama

FARMASI SUN GÜNEŞ KREMLERİ VE BRONZLAŞTIRICI GÜNEŞ YAĞININ İÇERİĞİNDE BULUNAN DOĞAL ÖZLER NE İŞE YARAR?

Havuç Yağı: Yüksek oranda beta-karoten içerir. Beta-Karotenin antioksidan özelliği sayesinde Güneşin zararlı ışınlarına karşı cildin, direncini arttırmasına yardımcı olur. Serbest radikallerler savaşarak, Güneşin erken yaşlandırma etkisini önlemeye yardımcı olur.

Cildin koyulaşmasını sağlayan melanin pigmentleri oluşumunu hızlandırmaya ve bronz teninizin uzun süreli kalıcı olmasına yardımcı olur.

Kakao Yağı: Hücre yenilenmesine ve onarılmasına yardımcı olan kakao yağı, bu özelliği ile cildin elastikiyetini tekrar kazanılmasında rol oynar.

Shea Yağı: Yüksek yağ asidi içeriği ile cildi derinlemesine nemlendirir ve cilde kadifemsi bir görünüm kazandırır.

Aloe Vera: Cildinizi güneç öncesi ve sonrası nemlendirir ve besler.


farmasi koruyucu gunes kremiFarmasi SPF 30 Koruyucu Güneş Kremi

Hassas ciltlerin kullanımına uygun yüksek koruma sağlar. Güneşin hasar verici ve erken yaşlanmaya neden olan ışınlardan korur. Kolay uygulanabilen yapısı ve içeriğindeki odal nemlendirici Aloe Vera ile cildin doğal savunmasını güçlendirir. Suya dayanaklıdır.

Uygulama: Güneşe çıkmadan 20 dakika önce güneşe maruz kalacak bölgelere uygulanır. 2 saat ara ile yeniden uygulanmalıdır.

Hassas Ciltler için Yüksek Korumalı Güneş Kremi 30 spf

100 ml

1115012

 

 


farmasi gunes kremi 30spfFarmasi SPF 50 Koruyucu Güneş Kremi

Yüksek koruma sağladığından çocuklarınız da dahil tüm aileniz gönül rahatlığıyla kullanabilir. Hassas ciltlerin kullanımına uygundur. Güneşin hasar verici ışınlarından korur. Kolay uygulanabilen yapısı ve içeriğindeki doğal nemlendirici Aloe Vera ile cildin yumuşak ve esnek kalmasını sağlar. E vitamini ile doğal savunma Kremi 

SPF 50

100 ml

1115011

 

 


farmasi günes yagiFarmasi Bronzlaştırıcı Güneş Yağı

Hızlı bronzlaşmayı ve düşük seviye güneş korumasını bir arada sunar. Kakao yağı uzun süre kalıcı ve yoğun bronzluk sağlarken, Shea Butter ile cildi nemlendirir, yumuşak ve esnek kalmasını sağlar. Yağlı bir bırakmayan yapısı ile cilt tarafından kolayca emilir.

Kakao & Shea Butter & Havuç Özlü Bronzlaştırıcı Yağ SPF 6

115 ml

1115014

 

 

 


farmasi rahatlatıci losyonFarmasi Rahatlatıcı Losyon

Farmasi formülünde içeren Provitamin B5 etkisi sayesinde vücudunuzu serinletici etki sağlar. E vitamini vücudunuzu besler ve güçlü bir doğal bariyer oluşturur.

Rahatlatıcı After Sun Location

100 ml

1115015

 

 

Kategori

Cilt Bakım

Hızlı Ulaşım

Telefon : 05498109964 - Farmasiye Kayıt Olmak İçin Tıklayın