Farmasi Vitalizing

Farmasi Vitalizing

Açıklama

Farmasi Sarımsaklı Şampuan farmasi vitalizing sarimsakli sampuan

Farmasi Sarımsaklı Şampuan içindeki vitaminler, minareller, eser elementler sayesinde saçın ve saç derisinin güçlenmesine, saçların uzamasına, saçların dolgunluk kazanmasını ve en büyük özelliği saç dökülmesini önleyici etkisi vardır. Farmasi Sarımsaklı Şampuan antibiyotik özelliği taşır.Sarımsak ekstraktının sahip olduğu antioksidan özellikleri ile saç ve saç derisi tedavilerinde kullanılır. Saç derisindeki dolaşımı dengeler zararlı toksinleri ciltten uzaklaştırarak saç uzamasına ve yeni saç oluşumuna yardımcı olur. Saçlarınız yeniden canlansın!

Farmasi Vitalizing Canlandırıcı Şampuan

500 ml

1108062

 

 


Farmasi Sarımsaklı Saç Maskesifarmasi vitalizing sarimsakli sac maskesi farmasi vitalizing sarimsakli sac maskesi

Sarımsak Ekstraktı ve Keratin ile formüle edilmiş saç maskesi, saçlara hacim verir, saç uzamasını hızlandırmaya ve saç dökülmelerini azaltmaya yardımcı olur. Sarımsak özleri içeren özel formülü ile sönük saçların canlanmasına ve hızlı uzamasına yardımcı olur.

Vitalizing Sarımsak Ekstraktlı Saç Bakım Maskesi

500ml

1108065

 

 

 


Farmasi Yumurta Proteinli Şampuan farmasi vitalizing yumurtali sampuan

Farmasi Yumurta Proteinli Şampuan saç köklerini güçlendirir. Kuru ve kırılgan saçlarda koparak dökülmeyi azaltır. Saçların daha dayanıklı olmasını ve daha kolay şekil almasını sağlar. Yumuşaklık ve doğal bir parlaklık kazandırır.

Vitalizing Besleyici Şampuan

500 ml

1108061

 

 

 


Farmasi Yumurta Proteinli Saç Maskesi farmasi vitalizing yumurtali sac maskesi

Yumurta proteini ve Keratin ile formüle edilmiş saç maskesi, saçlara hacim verir, saç uzamasını hızlandırmaya ve saç dökülmelerini azaltmaya yardımcı olur. Saçların daha dayanıklı olmasını ve daha kolay şekil almasını sağlar.

Farmasi Vitalizing Besleyici Saç Maskesi

500 ml

1108064

 

 

 


Farmasi Vitalizing Zeytinyağlı Şampuan farmasi vitalizing zeytinyagli sampuan

Özel formulüyle saçlarınızı onararak saçlarınızın doğal güzelliğine kavuşmasını sağlar. Farmasi zeytinyağı Şampuan’ın düzenli kullanım içerisinde yıpranmış saçlarınıza bakım yaparken, saçlarınızı derinlemesine beslediği ve kökten uca güçlendirerek saç kırıklarını önlediği ve saçınıza kaybettiği nemi geri kazandırdığı görülmüştür.Farmasi Zeytinyağlı Şampuan zeytinyağı, nemlendirici özelliği ile yıpranmış saçları yumuşatarak saçlarınıza kaybettiği nemi geri kazandırır. Parlak, güçlü ve gür saçlara sahip olmanızı sağlar. Paraben, mineral, hayvansal yağlar, insan ve çevre sağlığına zararlı sentetik bileşenler içermez. 

Farmasi Vitalizing Nemlendirici Şampuan

500 ml

1108063

 farmasi vitalizing zeytinyagli sac maskesiFarmasi Vitalizing Zeytinyağlı Saç Maskesi

Saç Maskeleri, durulanan saç bakım ürünleri arasındadır. Saça bakım yaparak, ihtiyacına göre beslenmesini sağlar. Şaçlarınızı yıkadıktan sonra kullanılması önerilen saç maskeleri, saça uygulandıktan sonra 5 dakika saçta bekletilmeli, sonra iyice durulanmalıdır. Farklı saç tiplerine uygun şekilde çeşitlendirilmiş Vitalizing Zeytinyağlı Şaç Bakım Maskeleri, saçı beslerken yumuşaklık kazandırır.

Farmasi Vitalizing Tüm Saçlar İçin Nemlendirici Bakım Maskesi

500 ml

1108067

 

 farmasi vitalizing argan sampuanFarmasi Vitalizing Argan Şampuan

Argan Yağı keratin, İpek proteini, mineral kompleksi, pamuk özlü kuru ve kırılmaya meyilli saçlar. Argan yağı ile eşsiz besleme etkisi, pamuk özü ile kaybolan elastiğinin geri kazandırılması saçın temel bileşenlerinden olan Keratin saç onarımını destekler. Dökülmeyi azaltır saçın uzama hızını arttırır.

Farmasi Vitalizing Tüm Saçlar İçin Onarıcı Şampuan

500 ml

1108105

 

 


Farmasi Vitalizing Argan Saç Maskesi farmasi vitalizing argan sac maskesi

Argan yağı ve ipek pamuğu ekstraktı içeren, keratin ile zenginleştirilmiş özel formülüyle, saçlarınıza ihtiyacı olan nemi sağlar. Saç köklerine nüfuz ederek saç tellerinin elastiğini arttırır. Saçları besleyici özelliğiyle sacların uzamasında etkilidir. Saçınıza ışıltı ve parlaklık verir. Hasar görmüş saçlarınız varsa da rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Farmasi Vitalizing Tüm Saçlar İçin Onarıcı Bakım Maskesi

500 ml

1108106

 

 


Farmasi Vitalizing Isırganlı Şampuan farmasi vitalizing isirganli sampuan

Vitalizing Isırganlı Şampuanın içindeki climbazole, ısırgan otu ve provitamin B5 ile saçtaki kepek oluşumunu önler. Isırgan otu ile saç dökülmesini durdurabilir, cılız saçlarınızı gürleştirebilirsiniz. Sürekli kırılan saçlarınızı onarabilir, sönük hacimsiz saçlarınızı daha hacimli ve canlı bir görünüme kavuşturabilir ve mat saçlarınızı parlak ışıl ışıl bir görüntüye sahip olursunuz.

Farmasi Vitalizing Isırgan Özlü Şampuan

500 ml

1108060

Kategori

Saç Bakım

Hızlı Ulaşım

Telefon : 05498109964 - Farmasiye Kayıt Olmak İçin Tıklayın