Farmasi Yağ Yakıcı Tayt

Farmasi Yağ Yakıcı Tayt

Açıklama

Günümüzde modern yaşamın bir gerekliliği olan spor kurallara bağlı olarak yapılabilir ya da bir yürüyüş şeklinde gerçekleştirilebilir. Düzenli ve doğru spor yapmak fiziksel olduğu kadar ruhsal açıdanda yararlar sağlar. 
Farmasi sağlığınızı düşündü. Kimyasal içermeyen bir çok yardımcı ürünü sizlere sundu. Zayıflama taytızayıflama kapri, bacak ve kol kemeribel bölgesi için mıknatıslı kemer ve 5 etkili manyetik korse... Sizlerin sağlığınızı düşünerek özel olarak geliştirilmiş ve tasarlanmıştır. Kimyasal ve katiteli olması başta herkesin dikkatini çekiyor.
Bizlere de vaktimiz ölçümüzde spor faaliyetlerine katılmalı en azından yürüş yapmalıyız.


farmasi yag yakici taytFarmasi Yağ Yakıcı Tayt

Farmasi tüm yeni Farmasi ürünleriyle siz hanımlara daha fazla kolaylık daha iyi sağlık ve güzellik sunmaya devam ediyor. Bunlara yenilerini sürekli yenilerini ekliyor. Farmasi ürünleriarasında olan Farmasi Magic Wave Yağ Yakıcı Tayt ile siz hanımların imdadına yetişiyor. Sağlıklı ve kontrollü bir şekilde incelmek isteyen tüm hanımlar, bu ürüne Türkiye’nin her yerinden kolayca sahip olabilir ve kullanabilir. Kumaşa uygulanan özel işlemlerle hapsedilen mikro kapsüller siz hareket ederken vücudunuza sürtünerek parçalanır ve aktif kozmetik içerik vücudunuza etki eder. Farmasi Magic Wave zayıflama taytı Yağ Yakıcı Etkisiyle 18 Günde: Kalçada 5,5 cm. Bacaklarda 1,8 cm kadar incelme sağlar.

Farmasi Magic Wave Yağ Yakıcı Tayt

S/M:36-42 7090053
M/L:42-48 7090002
L/XL:4854 7090003

 


farmasi yag yakici kapriFarmasi Yağ Yakıcı Kapri

Kumaşa emdirilmiş mikro kapsüller siz hareket ederken vücudunuza sürtünerek parçalanır ve aktif kozmetik içerik hiç enerji sarfetmenize gerek bırakmadan gün boyunca etki eder. Farmasi Magic Wave inceltici tayt vücudunuzu şekillendirmek için kullanabileceğiniz en pratik ve şık üründür. Hafif ve rahat ürümüzün kumaşına yerleştirilmiş mikro kapsüller vasıtasıyla kalça bölgenizden 5,5 cm'e kadar uyruk bölgenizden 3.1 cm'e kadar incelebilirsiniz. Mümkünse elde yıkayınız.

İçeriği; Forskolin ve Kafein, Petit Houx ve Ginko Biloba, Sichuan Biberi ve Karabuğday ekstresi, Shea Yağı.

S/M:36-42  7090114
M/L:42-48  7090115
L/XL:48-54 7090116

 


farmasi yag yakici korseFarmasi 5 Etkili Manyetik Korse

Farmasi 5 Etki Multi Action Manyetik Şort alan kan akışını hızlandırır ve ağrıları azaltır. Kullanımı çok kolay olan bel korsesini yürürken, çalışırken, spor yaparken; kısacası herzaman rahatlıkla kullanabilirsiniz. Manyetik Bel Korsesi 'nin ağrı kesici özelliği de vardır. Manyetik Korse spor yaparken oluşan incinme ve kas ağrılarını da geçirir. Farmasi Manyetikli Şort Korse kan dolaşımını hızlandırırken fazlalık yağları yakar.

Özellikleri: Bel kısmını toparlar, Baseni yukarı iter. Karnı düzleştirir. Baldırları inceltir. Kalçaları şekillendirir

L      7090177
XL    7090171
XXL  7090172

 

 


farmasi yag yakici kemerFarmasi Bel Bölgesi Mıknatıslı Kemer

Farmasi Mıknatıslı Manyetik Zayıflama Kemeri ile çalışırken, yürürken, egzersiz yaparken rahatlıkla kullanabilirsiniz. Arka kısmında bulunan mıknatıslar sayesinde kan dolaşımını hızlandırıp ağrıları azaltırken termal özelliğiyle de bel ve karın kısmındaki yağ yakımına yardımcı olur.

Farmasi Mıknatıslı Termal Korse ile belinizdeki ağrılardan kurtulacak, vücudunuzun kan akışını düzenleyeceksiniz. Bu sayede vücudunuz negatif iyonlardan arınacak ve daha dinç olacak. Günlük kıyafetlerinizin altında üstünden rahatça kullanabilirsiniz.
Farmasi Termal Mıknatıslı Manyetik Zayıflama Kemeri giy ve gez.

7090162

 

 


farmasi zayiflama kemeriFarmasi Zayıflama Kemeri ( Kol için )

Farmasi Termal Bacak ve Kol Zayıflama Kemeri doğal yapısı sayesinde bacağınızı veya kolunuzu sıcak tutarak terlemesine sebep olur. Özellikle selülit ve yağ fazlalığı olan bölgeler için idealdir. Günün her saati kullanabilirsiniz. Spor yaparken, temizlik yaparken, iş yerinizde ve evinizde televizyon karşısında oturarak bile uygulayabilirsiniz. Elastik kumaş yapısı sayesinde tüm beden ölçülerine uyumludur. İstenilen bölgeye form vermeye yardımcı olur.

7090143

 

Hızlı Ulaşım

Telefon : 05498109964 - Farmasiye Kayıt Olmak İçin Tıklayın