Farmasi Yüz Maskesi

Farmasi Yüz Maskesi

Açıklama

farmasi limon yz maskesiFarmasi Rahatlatıcı Yüz Maskesi

Temizlenmiş ve kuru cildinize farmasi limonlu soyulabilen maskeyi ince tabaka halinde sürün. 20 dakika beklettikten sonra parmak uçlarınızla yavaş yavaş soyun. Cildinize uygun tonikle temizleyin. Cildinize uygun nemlendirici sürmeyi unutmayın.

Rahatlatıcı Soyulabilen Yüz Maskesi

170 ml

1104086

Limon

 

 


farmasi kayisi yz maskesiFarmasi Egzotik Yüz Maskesi

Temizlenmiş ve kuru cildinize Farmasi Kayısı Özlü Soyulabilen Maskeyi ince tabaka halinde sürün. 20 dakika beklettikten sonra parmak uçlarınızla yavaş yavaş soyun. Cildinize uygun tonikle temizleyin. Cildinize uygun nemlendirici sürmeyi unutmayın.

Egzotik Soyulabilen Yüz Maskesi

170 ml

1104083

Kayısı

 

 


farmasi kiraz yz maskesiFarmasi Romantik Yüz Maskesi

Sıcak su buharından yararlanıp önce bir buhar banyosu yapmak ciltteki ölü deriyi ve kiri yumuşatmak için idealdir. Farmasi Romantik Yüz Maskesini cildinize yeteri kadar sürdükten sonra hafifçe ovun, özellikle siyah noktaların olduğu yere Farmasi İpek Yüz Kesesi ile dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulayın. Ancak cildi bastırıp tahriş etmemeye dikkat edin. Keseledikten sonra önce ılık sonra soğuk suyla durulayın. Peeling işleminin ardından cildinize uygun yüz kremiyle nemlendirmeyi ihmal etmeyin. Sonuçtan memnun kalacaksınız.

Romantik Soyulabilen Yüz Maskesi

170 ml

1104085

Kiraz


farmasi bogurtlen yz maskesiFarmasi Enerji Veren Yüz Maskesi

Temizlenmiş ve kuru cildinize Farmasi Böğürtlen özlü soyulabilen maskeyi ince tabaka halinde sürün. 20 dakika beklettikten sonra parmak uçlarınızla yavaş yavaş soyun. Cildinize uygun tonikle temizleyin. Kesinlikle cildinize uygun nemlendirici sürmeyi unutmayın.

Enerji Veren Soyulabilen Yüz Maskesi

170 ml

1104084

Böğürtlen

Kategori

Cilt Bakım

Hızlı Ulaşım

Telefon : 05498109964 - Farmasiye Kayıt Olmak İçin Tıklayın